oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Kazimierza Wielkiego

Włocławek, Kazimierza Wielkiego
mieszkanie na sprzedaż

TWM-MS-1469

Zrobiony remont, Ty wybierasz styl! 2 pokoje, 2 piętro, Włocławek. Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje dwupokojowe mieszkanie po zakończonym remoncie, przygotowane do finalnego wykończenia według własnej wizji. Lokal z balkonem, położony na 2 piętrze ...

Powierzchnia
48,69 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 113,99 zł
cena 249 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Kazimierza Wielkiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Michelin

Włocławek, Michelin
mieszkanie na sprzedaż

TWM-MS-1468

Mieszkanie na Michelinie - osiedlu, gdzie się kupuje, a nie sprzedaje. Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu szalenie klimatyczne, dwustronnie rozkładowe mieszkanie z balkonem. Nieruchomość usytuowana jest na II piętrze w niskim bloku. Lokalizacja: ...

Powierzchnia
59,76 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 425,70 zł
cena 384 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Michelin
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Skępe, Żagno

Skępe, Żagno
dom na sprzedaż

TWM-DS-1467

Private Forest Estate - rezydencja w sercu natury dla najbardziej wymagających. 0% prowizji - kupuj bez dodatkowych kosztów. Krótko: Są miejsca, których się nie szuka - one pojawiają się w odpowiednim momencie. Ta posiadłość to prywatna enklawa ciszy, światła i natury, ...

Powierzchnia
234,96 m2
Powierzchnia działki [m2]
19 500 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
8 469,53 zł
cena 1 990 000
dom na sprzedaż - Skępe, Żagno
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Włocławek, Michelin

Włocławek, Michelin
dom na sprzedaż

TWM-DS-1466

Gotowy do zamieszkania dom w Michelinie - jedna z najlepszych lokalizacji we Włocławku. 0% prowizji - kupuj bez dodatkowych kosztów. Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości oferuje Państwu wyjątkowy dom parterowy z użytkowym poddaszem, położony w najbardziej cenionej, ...

Powierzchnia
282,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
812 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
3 436,17 zł
cena 969 000
dom na sprzedaż - Włocławek, Michelin
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Południe

Włocławek, Południe
mieszkanie na sprzedaż

TWM-MS-1465

Standard dla wymagających, gotowe do zamieszkania, Jednostka E. Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje nowoczesne, umeblowane i wyposażone trzypokojowe mieszkanie o funkcjonalnym, dwustronnym układzie. Lokal posiada balkon typu loggia i znajduje się na ...

Powierzchnia
62,80 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 990,45 zł
cena 439 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Południe
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum

Włocławek, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

TWM-MS-1464

Kawalerka, parter, zamknięte osiedle - 2015 r. Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje kawalerkę, która łączy elegancję architektury inspirowanej kamienicą z komfortem nowoczesnego budownictwa. Mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta, na parterze niskiego ...

Powierzchnia
31,82 m2
Piętro
niski parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
5 625,39 zł
cena 179 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum
39
ofert
Monika Krzyżanowska

Doradca ds. nieruchomości

m.krzyzanowska@twojemetry.pl

723 426 889