Mieszkania w stanie deweloperskim.

Data: 2024-02-21

Autor: Krzysztof Greger

Już wkrótce termin odbioru: przełom I / II kwartału 2024 r.
#radziejow
➡️Zapraszamy do rezerwacji ostatnich mieszkań❗
➡️Wprowadź się do mieszkania, w którym fantazja spotyka się z funkcjonalnością, tworząc idealną symfonię dla Ciebie i Twoich marzeń #rynekpierwotny
➡️Dla kogo❓
????Młodych par
????Osób poszukujących ciszy i komfortu
????Idealna opcja dla każdej grupy wiekowej
????Dla inwestorów
➡️Atuty mieszkań:
????Duży komfort i nieograniczone możliwości
????Najwyższe standardy
????Gwarancja jakości
????Bezpieczeństwo i stabilizacja finansowa
????Łatwość i przejrzystość procesu kupna
➡️Atuty lokalizacji:
????Opłacalność
????Poczucie wspólnoty
????Bezkonkurencyjna lokalizacja
????Niezwykła i unikalna okolica
➡️Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej:
nr tel. 665 335 138❗
#kredythipoteczny #osiedlefantazja #mieszkanieradziejów #mieszkaniekujawskopomorskie #sprzedammieszkanie #mieszkanieoddewelopera #ofertadlamlodych #biuronieruchomosciwloclawek #mieszkanieidealne #ofertadlapar #mieszkaniedlarodziny #pierwszemieszkanie #newprojekt #osiedlezamknięte #radziejów #kruszwica #piotrkówtrybunalski #brześćkujawski #inowrocław #włocławek #0procentprowizji #twojemetrybiuronieruchomosci

 

Rezerwacja

Data: 2024-02-20

Autor: Krzysztof Greger

Jak mawiał Éric-Emmanuel Schmitt: ,,Na człowieka składają się wybory i okoliczności. Nikt nie ma władzy nad okolicznościami, ale każdy ma władzę wyboru."
#rezerwacja mieszkania położonego przy ulicy Chopina, w samym sercu Włocławka. Ta nieruchomość, to jak strategicznie rozłożona gra planszowa - przemyślany układ pomieszczeń, standard i komfort, sprawiły, że przyszli właściciele nie mieli innego wyboru, jak tylko zainwestować w to miejsce ????
Natomiast inteligentne rozplanowanie przestrzeni, sprawiło, iż każdy kawałek mieszkania ma swoje przeznaczenie i jest szalenie funkcjonalny. Inwestycyjnie, to także strzał w dziesiątkę! Z lokalizacją, standardem mieszkania i natychmiastowym terminem dostępności ???? Gratulujemy podjętej decyzji!
#wspanialiklienci #m3wloclawek #twojemetrybiuronieruchomosci #pasmopelnesukcesow #biuronieruchomosciwloclawek #zmiloscidonieruchomosci

Sprzedane przez Twoje Metry.

Data: 2024-02-19

Autor: Krzysztof Greger

Mahatma Gandhi powiedział: „Klient jest najważniejszym gościem w naszej siedzibie, nie jest od nas zależny. Jesteśmy od niego zależni. Nie przeszkadza nam w pracy. On jest tego celem. Nie jest outsiderem w naszej branży. On jest tego częścią. Nie robimy mu przysługi, służąc mu. Wyświadcza nam przysługę, dając nam taką możliwość”.
Dziś chcemy zatrzymać się na chwilę i podziękować Wam #wspanialiklienci z głębi serca za wyjątkową drogę, jaką razem przebyliśmy ???? Niech te słowa rozświetlają relację, jaka nas połączyła. Nie jesteście dla nas jedynie Klientami – jesteście naszymi partnerami, naszą inspiracją, sercem naszej pracy ???? To Wy jesteście celem naszych wysiłków.
W tej wyjątkowej chwili pragniemy skierować szczególne podziękowania do obu stron transakcji. Wasz niesamowity poziom zaufania do nas i radość okazywana na każdym etapie sprawiła, że nasza praca stała się czymś więcej niż tylko zawodowym obowiązkiem. Dzięki takiej postawie, mamy poczucie, że stworzyliśmy niezwykłą relację, która będzie trwać długo po zakończeniu wszystkich formalności.
To niesamowite, że wciąż tak bardzo pozytywnie zaskakujecie nas Państwo. Dziękujemy za możliwość poznania Was- Klientów, których się nie zapomina...
#zmiloscidoludzi #pasmopelnesukcesow #skutecznyagentnieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek #twojemetrybiuronieruchomosci #sprzedane #aktnotarialny

Marzenie klientki znalazły swój adres.

Data: 2024-02-16

Autor: Krzysztof Greger

#świętowanie #zmiloscidoludzi
Szalenie istotnym momentem i zarazem ,,wisienką na torcie”, jest dzień, w którym przekazujemy Państwu klucze do nieruchomości ???? Wiemy jak wymagający bywa proces znalezienia adresu dla swoich marzeń…
Dlatego, szczególnie zależy nam na tym, aby dzień, w którym możecie Państwo po raz pierwszy poczuć się jak u siebie, był niezapomniany i wyjątkowy.
Dziś nasza agentka Monika Krzyżanowska miała ogromną przyjemność wspólnie z dwiema fantastycznymi ???? pełnymi pozytywnej energii kobietami ❤️❤️❤️ celebrować ten moment ???? Punkt, zaznaczony na osi czasu, który dla strony kupującej, będzie wyznacznikiem początku, natomiast dla strony sprzedającej końca realizacji marzeń, pod tym samym adresem…
Dziękujemy, za możliwość uczestnictwa w tak ważnych dla Państwa momentach ????
#wspanialiklienci #pasmopelnesukcesow #skutecznyagentnieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek #twojemetrybiuronieruchomosci

Kolejne rekomendacje.

Data: 2024-02-15

Autor: Krzysztof Greger

Współpraca z agentem nieruchomości to inwestycja w spokojny i udany proces sprzedaży. Tutaj rzetelność i fachowa pomoc odgrywają kluczową rolę ???? Dzięki pełnemu zaangażowaniu, agent jest w stanie zrozumieć, jakie są priorytety Klientów. Postawę agentki Moniki Krzyżanowskiej docenili kolejni Klienci.
➡️Pani Elżbieta doceniła fachową pomoc, rzetelność i życzliwość.
➡️Pani Karolina, szybkość i sprawność przy sprzedaży mieszkania.
➡️Pan Marek przez cały okres współpracy czuł się zaopiekowany i pełen przekonania, iż wiemy co robimy i robimy to na bardzo dobrym poziomie.
Przekonaj się, jak przyjemna i satysfakcjonująca może być współpraca z profesjonalistą, który jest z Tobą na każdym kroku. Pozwól nam się Tobą zaopiekować!
Komu szczególnie nasi Klienci polecają współpracę z agentką Moniką? Wszystkim tym, którzy cenią sobie „profesjonalizm, zaangażowanie, indywidualne podejście i elastyczność pośrednika” ????
Jeśli jesteś jedną z takich osób i poszukujesz skutecznego partnera w transakcjach, który nie boi się wyzwań, skontaktuj się z nami i przekonaj się, że nasza współpraca to też będzie strzał w dziesiątkę!
#pasmopelnesukcesow #zmiloscidoludzi #skutecznyagentnieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek #twojemetrybiuronieruchomosci

Zalety podpisania umowy na wyłączność przy sprzedaży nieruchomości.

Data: 2024-02-06

Autor: Krzysztof Greger

Sprzedaż mieszkania, domu czy działki to proces wymagający nie tylko czasu, ale też odpowiedniej strategii. Właściciele nieruchomości coraz częściej decydują się na podpisanie umowy na wyłączność z biurem nieruchomości — widzą w tym sposobie wiele korzyści. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej zaletom tego rozwiązania.

Wyższa kwota sprzedaży i efektywność kosztowa.

Ogromną zaletą podpisania umowy na wyłączność z biurem nieruchomości to przyspieszony proces sprzedaży. Dzięki takiemu rozwiązaniu agencja koncentruje swoje zasoby i wysiłki na promocji i sprzedaży właśnie jednego obiektu. W przeciwieństwie do sytuacji, gdy wiele biur nieruchomości pracuje nad tą samą nieruchomością, ale bez pełnego zaangażowania, wyłączność motywuje agenta do działania, gdyż sukces sprzedaży jest bezpośrednio związany z jego wysiłkiem i kompetencjami.

Wyższa kwota sprzedaży i efektywność kosztowa.

Agencje nieruchomości, mające wyłączność na sprzedaż, często inwestują więcej w marketing i prezentację nieruchomości. Profesjonalne zdjęcia, efektywne opisy czy trafne targetowanie potencjalnych kupców to elementy, które w wielu przypadkach zwiększają atrakcyjność oferty. W rezultacie nieruchomość często osiąga wyższą cenę sprzedaży aniżeli w przypadku mniej zaangażowanej promocji prowadzonej przez kilka agencji w jednym czasie.

Choć niektórzy mogą obawiać się, że umowa na wyłączność wiąże się z wyższymi opłatami, to w rzeczywistości jest to kosztowo efektywne rozwiązanie. Agencja nieruchomości inwestuje więcej środków w promocję nieruchomości objętych wyłącznością, co może przyczynić się do szybszej sprzedaży i wyższej ceny, a co za tym idzie — do większego zysku dla sprzedającego.

Bezpieczeństwo transakcji.

Kolejną zaletą podpisania umowy na wyłączność z agentem nieruchomości jest to, że związana jest ona z gwarancją bezpieczeństwa transakcji. Agencja, mając pełną kontrolę nad procesem sprzedaży, dba o to, by wszystkie formalności były przeprowadzone poprawnie i zgodnie z prawem. Klient może więc czuć się bezpieczniej, wiedząc, że wszystkie aspekty prawne i finansowe transakcji są właściwie obsługiwane, co powinno być przecież jedną z kwestii priorytetowych.

Większe zainteresowanie ofertą.

Trzeba podkreślić, że profesjonalnie przygotowana oferta sprzedaży nieruchomości, w której zaangażowane jest jedno, dobrze dobrane biuro nieruchomości, często cieszy się większym zainteresowaniem. Dzięki skupieniu na jednym obiekcie agent może dokładniej analizować rynek i dopasowywać ofertę do potrzeb potencjalnych kupców, co przekłada się na szybsze znalezienie zainteresowanego klienta.

Mniejsze zaangażowanie klienta.

Dla sprzedającego wyłączność oznacza też mniej obowiązków i mniejsze zaangażowanie w proces sprzedaży. Agencja przejmuje na siebie całą odpowiedzialność za promocję, prezentację nieruchomości, negocjacje z kupującymi oraz kwestie formalno-prawne. Klient może więc zaoszczędzić czas i skupić się na innych ważnych sprawach, mając pewność, że sprzedaż jego nieruchomości jest w dobrych rękach.

Dostosowanie strategii do konkretnej nieruchomości.

Kolejnym atutem umowy na wyłączność z agencją nieruchomości jest możliwość stworzenia spersonalizowanej strategii sprzedaży, dostosowanej do unikalnych cech i zalet każdej nieruchomości. Agencja, koncentrując się na jednej nieruchomości, może dokładniej zbadać jej atuty, takie jak lokalizacja, styl, czy historyczne znaczenie, wykorzystując te informacje do celowania w odpowiednich grupach demograficznych i rynkowych.

Wyżej wymienione działanie pozwala na stworzenie skuteczniejszej i bardziej atrakcyjnej oferty — zwiększa szanse na szybszą sprzedaż i przyciągnięcie właściwych kupujących. Indywidualne doradztwo i elastyczność w dostosowywaniu strategii do bieżących warunków rynkowych są dodatkowymi korzyściami, które przyczyniają się do efektywności tego podejścia.

Umowa na wyłączność – podsumowanie.

Reasumując, podpisanie umowy na wyłączność przy sprzedaży nieruchomości to decyzja, która przynosi szereg korzyści. Od szybszej sprzedania obiektu i jego potencjalnie wyższej ceny, przez bezpieczeństwo transakcji, po zmniejszone zaangażowanie klienta w cały ten proces. Wybierając takie rozwiązanie, sprzedający zyskuje profesjonalnego partnera, który skupi się na maksymalizacji wartości i efektywności sprzedaży nieruchomości. To opcja, którą zdecydowanie warto rozważyć.

Artykuł powstał przy współpracy z Nieruchomosci-online.pl

Serdecznie dziękujemy naszemu partnerowi. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia strony: https://www.nieruchomosci-online.pl/porady/

Tam znajdziecie Państwo mnóstwo ciekawych artykułów i porad ekspertów.

Najwyższe aktywo - baza Klientów.

Data: 2024-02-05

Autor: Krzysztof Greger

#rezerwacja To eleganckie i nowoczesne mieszkanie, zlokalizowane przy ulicy Okrężnej, zostało zarezerwowane przed oficjalnym debiutem na rynku❗️Nasze rozległe kontakty i solidna baza Klientów sprawiły, że nieruchomość znalazła swojego przyszłego gospodarza jeszcze zanim została oficjalnie zaoferowana do nabycia.

W pracy pośrednika istotne są umiejętności sprzedażowe oraz doświadczenie. Niemniej jednak, w mojej ocenie prawdziwym bogactwem i jednocześnie największym aktywem każdego pośrednika są kontakty do Klientów.

Jeśli biuro nieruchomości posiada rozbudowaną bazę kontaktów, już na pierwszych oględzinach, pośrednik może domniemywać, który z Klientów będzie nią zainteresowany, kogo uszczęśliwi zakup tej nieruchomości. Lecz, aby osiągnąć ten poziom ,,dostrojenia”, niezbędne jest nawiązanie z potencjalnymi Klientami szczerych relacji i otwartej komunikacji. 

Zawsze działam tak, aby Klienci czuli, że mają we mnie partnera, że ,,gramy do jednej bramki”. Jestem wobec nich transparentna, doradzam, ale również odradzam pewnych rozwiązań….i wreszcie najważniejsze, że mogą mi w pełni zaufać ????Gdyż w mojej ocenie sukces w zawodzie pośrednika nieruchomości opiera się na nieustannym budowaniu zaufania i świadczeniu usług na coraz wyższym poziomie.
#wdzięczność #sprzedażmieszkania#zmiloscidoludzi#twojemetrybiuronieruchomosci#skutecznyagentnieruchomosci#pasmopelnesukcesow#biuronieruchomosciwloclawek


Warto wiedzieć.

Data: 2024-01-31

Autor: Krzysztof Greger

Przy poszukiwaniach idealnego gniazdka dla Ciebie i Twojego wiernego przyjaciela ????‍???? nie zapominaj o jednym istotnym detalu – schodach, gdyż nie wszystkie psy kochają schody… Dla Ciebie to tylko stopnie, dla niektórych psiaków mogą stanowić wyzwanie i zagrożenie. Pamiętaj o ich bezpieczeństwie wybierz miejsce, gdzie twój czworonożny przyjaciel będzie czuł się jak w prawdziwym domu.
1️⃣Yorkshire Terrier York. Wielu ekspertów zaleca, aby nie pozwalać psu wchodzić na jakiekolwiek schody w pierwszym roku życia, kontynuując noszenie go, dopóki jego układ ruchowy nie będzie w pełni rozwinięty. Yorki lubią spacery i różnego rodzaju zabawy na świeżym powietrzu.
2️⃣Cane Corso. Psy tej rasy powinny unikać chodzenia po schodach. Ponieważ, mają skłonność do chorób kostno-stawowych i schorzeń żołądka. Dla ich zdrowia i dobrostanu ważne jest, aby unikały wchodzenia po schodach i nadmiernego wysiłku.
3️⃣Briard. U tej rasy mogą wystąpić problemy z biodrami. Dlatego warto ograniczyć w tym wypadku wchodzenie po schodach, aby uniknąć dodatkowego obciążenia dla tych wrażliwych elementów układu ruchowego.
4️⃣Berneńczyk. Psy tej rasy mają skłonność do dysplazji, czyli wrodzonych wad stawów. Dlatego ważne jest, aby unikały chodzenia po schodach, które mogą zwiększać ryzyko wystąpienia schorzeń.
5️⃣Buldog francuski. Psom tej rasy powinno się ograniczyć konieczność wchodzenia po schodach ze względu na ich budowę ciała i skłonność do problemów z oddychaniem. Schody mogą stanowić dodatkowe obciążenie dla tych psów.
➡Jak widać wybór rodzaju nieruchomości w przypadku miłośników psów nie jest łatwy. Należy wziąć pod uwagę to, czy lokal będzie służył naszemu pupilowi. Cała reszta w tym przypadku jest mniej istotna…
➡Poniżej linki do ciekawych artykułów na ten temat:
https://tarnow.naszemiasto.pl/top-10-ras.../ar/c11-9450209
https://www.domiporta.pl/.../jestes-milosnikiem-psow...
https://kb.pl/.../mini-poradnik-wnetrzarski-dla.../
#zmiloscidoludzi #biuronieruchomosciwloclawek #kochampsy #najwierniejszyprzyjaciel #milosnicypsow #twojemetrybiuronieruchomosci

Rekomendacje

Data: 2024-01-30

Autor: Krzysztof Greger

Z cyklu poznaj naszych partnerów. Z przyjemnością przedstawiamy jedno z najcenniejszych ogniw w naszym partnerstwie - FN Finanse, reprezentowane przez utalentowane indywidua, Agnieszkę Fido-Marchlewską i Joannę Nowak. Nasza owocna współpraca trwa już ponad rok. Wszyscy Klienci, którzy skorzystali z doradztwa są pod ogromnym wrażeniem świadczonych usług i wsparcia na każdym etapie.
#partnerzy Firma FN Finanse, to prawdziwy sojusznik dla naszych Klientów, wspierający ich w trudnych decyzjach związanych z finansowaniem zakupu nieruchomości. Agnieszka Fido-Marchlewska i Joanna Nowak, to doświadczone ekspertki, zanurzone pośrednictwa kredytowego. Znajomość rynku finansowego, poparta wieloletnim doświadczeniem, stawia je w roli niezawodnych ekspertek. Natomiast znajomość detali sprawia, że są w stanie sprostać najbardziej skomplikowanym wyzwaniom.
Poznajmy się bliżej… Kim są i jakimi wartościami się kierują❓
➡Głęboko wierzą, że każdy z Państwa ma cele i marzenia, które chce zrealizować. Ich misją jest dostarczenie profesjonalnych usług finansowych, które pomogą Państwu w osiągnięciu celów życiowych.
➡Z ich doświadczenia wynika, iż nie ma jednego rozwiązania, które pasowałoby wszystkim. Dlatego starannie analizują każdą sytuację, aby znaleźć najbardziej odpowiednie rozwiązania.
➡Kładą ogromny nacisk na profesjonalizm i transparentność. Dzięki temu oferują rzetelne konsultacje, oparte na aktualnych informacjach i trendach. Dbają o to, aby mieli Państwo pełen wgląd w proces wnioskowania o kredyt, eliminując wszelkie wątpliwości.
➡Zależy im na budowaniu długofalowych relacji opartych na zaufaniu. Ich celem jest nie tylko pomóc w bieżących potrzebach finansowych, ale także wesprzeć Klientów na kolejnych etapach życia.
Dlatego jeśli myślicie Państwo o wzięciu kredytu lub potrzebujecie profesjonalnej pomocy finansowej, zapraszamy do FN Finanse, na bezpłatną konsultację. Otrzymacie Państwo indywidualne wsparcie w dziedzinie finansów. To pozwoli na dokonanie oceny sytuacji finansowej. Następnie otrzymacie propozycje najodpowiedniejszych dla Was rozwiązań. Z pewnością zaspokoicie swoje potrzeby finansowe, a zaoferowane rozwiązania będą dopasowane do Waszych indywidualnych wymagań, potrzeb i sytuacji.
#rekomendacja #partnerzy #fnfinance #doradcakredytowy #kredythipoteczny #kredytwloclawek #biuronieruchomosciwloclawek #twojemetrybiuronieruchomosci

„Jakość pamięta się dłużej niż cenę” Gucci.

Data: 2024-01-29

Autor: Krzysztof Greger

Te słowa odzwierciedlają filozofię, która przenika nie tylko świat mody, ale także branżę nieruchomości, gdzie trwałość decyzji nabycia ma kluczowe znaczenie. Motto to, emanujące z wykwintnego świata mody, stanowi nie tylko zbiór słów, lecz manifest wartości, które zdają się przekraczać granice czasu i dziedzin.
W kontekście nieruchomości, gdzie zazwyczaj decyzja jest wyborem na wiele lat, idea ta staje się niejako przewodnikiem dla tych, którzy zdają sobie sprawę, że jakość nie zna kompromisów. Jakość, czyli „pewien stopień doskonałości” ma fundamentalne znaczenie. To nie tylko kwestia estetyki, lecz przede wszystkim zapewnienia solidności i trwałości. W tym kontekście jakość staje się synonimem pewności, że podjęta decyzja będzie miała trwały wpływ na codzienne życie oraz komfort przyszłych pokoleń.
Bezpieczeństwo jako integralna część jakości, staje się priorytetem, zwłaszcza w dzisiejszym dynamicznym świecie. Klient poszukujący idealnej nieruchomości pragnie nie tylko piękna architektury czy dogodnej lokalizacji, ale także gwarancji bezpieczeństwa dla siebie i swoich bliskich. To poczucie pewności, że inwestycja będzie się rozwijać razem z czasem. Zadowolenie po zakupie staje się nie tylko efektem spełnienia estetycznych oczekiwań, ale również zrealizowania praktycznych potrzeb. Dom jako przestrzeń do życia musi dostarczać nie tylko piękna, ale także funkcjonalności.
Dziś została podpisana umowa przedwstępna sprzedaży, na dom w Szpetalu Górnym. Posesja spełnia wszystkie opisane kryteria wysokiej jakości. Budynek jest niezwykle solidny, nowoczesny. Bryła- szalenie ciekawa, przestronna, z antresolą. Nieruchomość zlokalizowana w willowej okolicy, pod miastem. To tylko kilka atutów, które miały wpływ na decyzję Strony Kupującej. Klienci dokonali wyboru opartego na jakości. A to z pewnością przełoży się na trwałe zadowolenie z podjętej decyzji.
W świecie, gdzie często to cena przyciąga uwagę, warto zatrzymać się na chwilę i zastanowić się…Czy to właśnie jakość, nie jest kluczem do trwałej satysfakcji. Bo tak, jak w modzie, tak i w nieruchomościach, jakość pamięta się dłużej niż cenę, a zakup oparty na wartościach i solidności, staje się inwestycją w przyszłość, która nigdy nie wyjdzie z mody.
#pasmopelnesukcesow #domszpetalgorny #umowaprzedwstępna #biuronieruchomosciwloclawek #komfortprzyszlychpokolen #twojemetrybiuronieruchomosci #zmiloscidonieruchomosci

Kiedy pieniądze są ważne dla obu stron, ale nie są filozofią życiową...

Data: 2024-01-26

Autor: Krzysztof Greger

Zawód agenta nieruchomości, jak każdy zawód ma swoje niuanse. Zadania, z którymi należy się zmierzyć bywają czasem dużym wyzwaniem. Jednakże w mojej ocenie, to jeden z zawodów, który można z łatwością pokochać.
Staram się być dla swoich Klientów „attache” –czyli asystuję, doradzam, wspieram, chronię, a przede wszystkim staram się zrozumieć ich perspektywę i nigdy nie oceniam. Często obsługuję całe rodziny. Uważam, że to bardzo dobrze, gdy Klient lubi opiekuna swojej oferty i bezpiecznie się przy nim czuje. Moim celem jest być kimś więcej niż agentem, chcę być druhem dobrych inwestycji.
Oczywistą kwestią jest, że wszyscy Klienci potrzebują i chcą zadbać o swoje finanse w procesie zarówno kupna i sprzedaży. Jednak jeśli do zmysłu biznesowego dodamy sympatię do drugiej strony transakcji, do różnorodności potrzeb, a wszystko podeprzemy szacunkiem i zrozumieniem – powstanie transakcja idealna #winwin
W przypadku tego, konkretnego mieszkania przy ulicy Hutniczej, we Włocławku właśnie tak to wyglądało. Obie strony transakcji cechowała niezwykła empatia i poszanowanie wzajemnych planów #wygranywygrany
#skutecznyagentnieruchomosci #umowaprzedwstępna #biuronieruchomosciwloclawek #rezerwacjamieszkania #twojemetrybiuronieruchomosci #sprzedazmieszkaniawloclawek

Warto wiedzieć.

Data: 2024-01-24

Autor: Krzysztof Greger

#wartowiedziec
INTELIGENTNY DOM: WYGODA, OSZCZĘDNOŚCI I BEZPIECZEŃSTWO.
Rozwiązania smart home zdobywają coraz większą popularność, oferując maksymalizację oszczędności i zwiększenie bezpieczeństwa.
Czym jest inteligentny dom?
Jest oszczędny, komfortowy i bezpieczny dla wszystkich domowników. Jego celem jest nie tylko ułatwienie codziennych czynności, ale także zwiększenie ilości czasu wolnego.
Smart home, czyli wygoda na wyciągnięcie ręki.
Sterowanie systemem jest proste dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej. Oznacza to, że odkurzacz może odkurzać wtedy, gdy jesteśmy w pracy. Raz ustawiony plan będzie realizowany za każdym razem. Z poziomu aplikacji można sterować roletami zewnętrznymi, oświetleniem, monitoringiem czy ogrzewaniem.
Oszczędności dzięki inteligentnemu domowi.
Definiowanie harmonogramów pracy eliminuje zbędne zużycie energii, a precyzyjna kontrola urządzeń poprzez aplikację pozwala dostosować je do aktualnych potrzeb. Możemy np. regulować centralne ogrzewanie, dostosowując je do zmieniających się warunków.
Bezpieczeństwo, zawsze pod kontrolą.
Inteligentny dom może być wyposażony w system monitoringu, umożliwiający podgląd live z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki czujnikom dymu, czadu i systemom alarmowym, możemy spać spokojnie, wiedząc, że nasz dom jest bezpieczny.
Jak to wygląda w praktyce?
•Poranek: Zamiast być budzonym przez irytujący budzik, możemy rozbudzać się przy ulubionej muzyce. Rano każda minuta jest cenna. Lecz nie musimy rezygnować z przyjemności, możemy przygotować kawę za pomocą aplikacji mobilnej dedykowanej do naszego ekspresu.
•Dzień w pracy: Kiedy dom stoi pusty, nie ma sensu, aby pracowały urządzenia takie, jak klimatyzacja lub oczyszczacz powietrza. Ustawiamy harmonogram pracy, definiując rozpoczęcie pracy na godzinę przed naszym przyjściem.
•Popołudnie i wieczór: Przygotowujemy dom na nasz powrót, regulując m.in. oświetlenie, temperaturę i uruchamiając sprzątanie zdalnie.
•Noc: Dzięki czujnikom i systemom alarmowym, możemy spać spokojnie, mając kontrolę nad bezpieczeństwem domu przez całą noc.
#twojemetrybiuronieruchomosci #zmiloscidonieruchomosci #smarthome

Opinie google.

Data: 2024-01-22

Autor: Krzysztof Greger

W poniedziałkowy, styczniowy wieczór otuleni ciepłem wdzięczności,
chcemy podzielić się z Wami dawką pozytywnej energii!
Dajcie się ponieść tej fali, którą wspólnie z Wami budujemy. To dla nas nie tylko biznes, to pasja, którą dzielimy z niesamowitymi ludźmi jak Wy. Z każdą rekomendacją rośniemy, a z każdym pozytywnym słowem stajemy się silniejsi. Jeśli szczęście miałoby jakąś formę pisemną, to ta rekomendacja byłaby jej ilustracją.
Dziękujemy za Waszą obecność, za Wasze uśmiechy, za każdy wspólny krok. Razem tworzymy coś niezwykłego, coś więcej niż zwykłą relację klient-sprzedawca. Jesteście dla nas partnerami w tej wspólnej podróży w świecie nieruchomości. Z całego serca dziękujemy za te piękne chwile, za każde dobre słowo i zaufanie.
#recenzjaklienta #pasmopelnesukcesow #zadowoleniklienci #twojemetrybiuronieruchomosi #naszapraca #biuronieruchomościwloclawek #zmiloscidoludzi #realestate #agentnieruchomościwloclawek #opiniagoogle

Dzień Babci i Dziadka.

Data: 2024-01-21

Autor: Krzysztof Greger

Drogie Babcie i Dziadkowie❗
Niech życie dla Was iskrzy się jak najpiękniejszy fajerwerk, niech zdrowie płynie przez Wasze żyły jak źródlana woda, a miłość niech otacza Was jak ciepły koc w zimowy wieczór!
Niech każdy dzień będzie dla Was jak niezwykła podróż, pełna radości, uśmiechów i spełnionych marzeń. Zasługujecie na najpiękniejsze chwile, a my życzymy Wam, aby każdy kolejny dzień przynosił Wam jeszcze więcej szczęścia i niezapomnianych przeżyć.
Szczęśliwego życia, Kochani ????????życzy zespół Twoje Metry.

,,Sprzedaż zasadniczo jest transferem uczuć" -Zig Ziglar.

Data: 2024-01-19

Autor: Krzysztof Greger

Ale czy można w pełni zrozumieć tę koncepcję, patrząc na zwykłą transakcję sprzedaży domu? Zastanówmy się przez chwilę nad tym, czy sprzedaż domu to tylko przekazanie fizycznej przestrzeni, czy może jednak coś więcej?
Z naszego doświadczenia wynika, jest to nie tylko transfer tego, co namacalne i nieruchome, ale również w wielu przypadkach jest to przeniesienie emocji, które emanowały z danej nieruchomości. To, co sprawiało, że dom był nie tylko budynkiem samym w sobie…
Decyzja o zakupie nieruchomości to nie tylko suma wyliczeń i faktów. To przeżycie, które rozkwita w sercu potencjalnego nabywcy. Pozytywne uczucia, jakie towarzyszyły poprzednim mieszkańcom, muszą w jakimś stopniu przeniknąć i dotknąć tych, którzy rozważają podjęcie tego kroku. To trochę jak przeniesienie dziedzictwa uczuć z jednych rąk do drugich.
Czy zatem decyzja o zakupie domu leży w sferze emocji, czy raczej w zimnych wyliczeniach i danych? Oczywiście, ludzie obdarzeni osobowością bardziej emocjonalną, będą podążać za intuicją i emocjami, kierując się głównie zmysłami. Z drugiej zaś strony analityk skupi się na faktach i konkretach, szukając rzetelnych danych. Jednak to właśnie ta harmonia między uczuciami a danymi sprawia, że proces poszukiwania nieruchomości staje się tak ekscytujący i wyczerpujący zarazem…
#twojemetrybiuronieruchomosci #pasmopelnesukcesow #aktnotarialny #sprzedażdomu #sprzedane #biuronieruchomosciwloclawek #zmiloscidoludzi

Praca zespołowa dzieli zadanie i zwielokrotnia sukces.

Data: 2024-01-18

Autor: Krzysztof Greger

Wielowymiarowa symfonia sukcesu, czyli praca zespołowa.
„Praca zespołowa dzieli zadanie i zwielokrotnia sukces” - słowa, które nabierają szczególnego znaczenia, gdy rozmawiamy o naszym zespole. Naszej ekipie, która nieustannie podnosi standardy branżowe, by zaskakiwać pozytywnie Klientów. Gdyż, dla nas jest to nie tylko praca. To wyjątkowe doświadczenie, uczucie, które sprawia, że każdy mały etap, drobny krok w procesie sprzedaży nieruchomości, staje się fascynującą podróżą.
Dziś w centrum uwagi naszego zespołu, znalazła się kolejna nieruchomość. Wyjątkowa, a zlokalizowana w Kowalu. Jest to nie tylko budynek z czterema ścianami; to wizja przestrzeni, łączącej powierzchnię mieszkalną z lokalami użytkowymi, obdarzony ogromnym potencjałem adaptacyjnym.
Krzysztof z działu IT staje się architektem wirtualnej podróży, wykorzystując nowoczesne technologie i oprogramowania, aby dostarczyć potencjalnym nabywcom wgląd zarówno w okolicę posesji, jej wnętrze jak i piękno miasta Kowal.
Przygotowany materiał będzie zaproszeniem do odkrywania wirtualnego świata nieruchomości, bez względu na aktualne miejsce pobytu i bez wychodzenia z domu. Tak abyście Państwo mogli zdalnie zapoznać się z nieruchomością, w komfortowych warunkach, bez względu pogodę.
Oczywiście, jeśli okaże się, że jest to nieruchomość jakiej Państwo poszukujecie, zapraszamy na spotkanie ,,na żywo”. Z kolei podczas tego etapu zatroszczy się o Was opiekun oferty. W celu umówienia spotkania zachęcamy do kontaktu z agentką Moniką, która zadba o to, aby każde spotkanie „na żywo” było nie tylko profesjonalne, ale i indywidualnie dostosowane do Państwa potrzeb.
Jest to tylko jeden epizod z wspólnej pracy zespołowej, w której wszyscy mamy ważne zadania. Ten podział prac dopasowany jest do naszych umiejętności, kompetencji i oczywiście osobowości. Jesteśmy jak orkiestra, w której każdy instrument ma swoją rolę, a to wspólne granie tworzy najpiękniejsze melodie.
W naszym biurze nieruchomości ,,wspólnie zwykli ludzie osiągają niezwykłe rezultaty” -zgodnie z mądrością Becki Schoettle. Dla nas sprzedaż każdej nieruchomości; to budowanie relacji, oferowanie komfortu Klientowi i tworzenie wyjątkowych doświadczeń. To prawdziwa symfonia sukcesu, w której każdy ma swoją rolę, ale tylko wspólne działanie sprawia, że melodia brzmi wyjątkowo pięknie.
#pracazespołowa #biuronieruchomosciwloclawek #zmiloscidonieruchomosci #skutecznyagentnieruchomosci


Warto wiedzieć.

Data: 2024-01-17

Autor: Krzysztof Greger

#wartowiedzieć #bezpiecznydom
Dlaczego warto zainstalować monitoring?
W kontekście bezpiecznego domu, nie można zapomnieć o ważnej roli, jaką pełni monitoring. Obecnie dostępne są kamery IP, które są niezwykle proste w montażu i obsłudze.
To prawdziwe cudeńka montażowe i konfiguracyjne. Nie trzeba już inwestować fortuny w skomplikowane systemy z centralką, by mieć wszystko pod kontrolą. A spokój ducha to ogromny komfort, który trudno wycenić. Z pewnością jest wart więcej, niż inwestycja w jedną czy dwie kamery. Montaż kamer niesie za sobą szereg korzyści, które wpływają zarówno na poczucie bezpieczeństwa.
Oto kilka powodów, dlaczego warto dać się przekonać:
1. Prewencja na pierwszym miejscu: Już samo posiadanie kamer może zniechęcić potencjalnych włamywaczy. Są jak strażnicy pilnujący naszego spokoju.
2. Pełna kontrola: Monitoring gwarantuje kontrolę nad tym, co dzieje się wokół nieruchomości.
3. Technologia na wyciągnięcie ręki: Dzięki nowoczesnym technologiom możemy bacznie obserwować sytuację z dowolnego miejsca, korzystając z smartfona czy komputera. Bez względu na to, gdzie się znajdujemy.
4. Wykrywanie zagrożeń: Kiedyś był to tylko filmowy element, teraz rzeczywistość. Monitoring pozwala identyfikować potencjalne zagrożenia, od włamań po pożary czy awarie wodociągowe.
5. Ochrona najbliższych: Kamery to także doskonałe narzędzie do ochrony dla najbliższych. Bezpieczeństwo rodzinne staje się priorytetem.
A jeśli chodzi o same kamery IP:
• Inteligencja w jednym urządzeniu: Kamery IP są często zintegrowane z systemami inteligentnego domu. Sensor ruchu nie tylko rejestruje naszą obecność, ale także aktywuje oświetlenie czy wentylację, zapewniając bezpieczne otoczenie.
• Żywa obserwacja: Monitoring na żywo to kluczowy atut. Kamery IP umożliwiają nam bieżące śledzenie sytuacji, dając nam pełną kontrolę nad otoczeniem.
• Obraz doskonałej jakości: Wysoka jakość obrazu to kluczowa cecha kamer IP. Identyfikacja osób czy zdarzeń staje się prostsza niż kiedykolwiek.
• Bezprzewodowa wygoda: Swobodne rozmieszczenie bez konieczności prowadzenia uciążliwych przewodów. Wystarczy dostęp do Internetu i urządzenie do przeglądania obrazu.
• Prostota w obsłudze: Montaż i obsługa są proste i intuicyjne.
• Powiadomienia na wyciągnięcie ręki: Funkcja powiadamiania na smartfonie w przypadku wykrycia nieprawidłowości to kolejny powód, by spać spokojnie.
• Cena, która zaskakuje: Dobrej jakości kamerę IP można już mieć za około 150 złotych. Zaawansowane modele mogą kosztować kilkakrotność tej kwoty, ale to inwestycja w bezpieczeństwo.
Podsumowując, zainstalowanie monitoringu to nie tylko krok w kierunku bezpieczeństwa, to także decyzja o zdobyciu spokoju i kontroli nad otoczeniem. Kamery IP stają się nieodłącznym elementem współczesnego życia, chroniąc naszą przestrzeń i dając nam komfort, którego nie sposób przecenić.
Więcej dowiecie się Państwo z artykułów:
https://sucha24.pl/artykul/kamery-ip-wifi--jak/1187431
https://www.videotesty.pl/.../czy-warto-kupic-kamere-ip.../
https://rockethome.pl/dlaczego-warto-zainstalowac-system.../
https://polpatron.pl/.../dlaczego-warto-zainwestowac-w.../
#monitoringdomu #biuronieruchomosciwloclawek #zmiloscidonieruchomosci #twojemetrybiuronieruchomosci #bezpiecznydom #kameryip

Blue Monday

Data: 2024-01-15

Autor: Krzysztof Greger

#aktnotarialny #bluemonday #pasmopelnesukcesow
,,Było ich trzy, co jest liczbą oznaczającą zmianę. Wolelibyśmy cztery, co zwiastuje dobry początek” -Norman Mailer, Starożytne wieczory.
Bohaterkami dzisiejszej, szalenie dynamicznej historii są same kobiety: Pani Danuta z Włocławka, Pani Magdalena z Gdańska i Pani Agnieszka z Wrocławia. Co połączyło te cudowne kobiety, reprezentujące trzy pokolenia❓Nieruchomość położona na Michelinie. Dzięki kolejnej wspaniałej kobiecie -naszej agentce Monice, dziś wszystkie Panie cieszą się podpisanym aktem notarialnym❗️ Ten wzniosły i dostojny moment przybliżył Klientki do realizacji zamierzonych celów i zmiany miejsc zamieszkania. Dla naszego biura, był to ekscytujący i dynamiczny proces, gdyż wszystkie Panie to wulkany energii #magicznaczwórka
Hmmm….czy oby na pewno właśnie dziś przypada Blue Monday -najbardziej depresyjny dzień w roku❓ Oczywiście, lecz nie pozwólmy, abyśmy zatracili się w tym przyjętym określeniu. Zamiast tego, spójrzmy na dzisiejszy dzień jako na unikalną okazję do przełamania stereotypów i czerpania radości ze znakomitego dnia❗️Podsumowując, dziś niech będzie dniem, w którym przekształcimy #bluemonday w #brightmonday, pełen radości, pozytywnych emocji oraz niezapomnianych chwil ????
#sprzedane #skutecznyagentnieruchomosci #mieszkaniewłocławek #biuronieruchomości #twojemetrybiuronieruchomości #zmiloscidonieruchomosci


 

Mity i fakty dotyczące biur nieruchomości #PodcastSłodkiLive

Data: 2024-01-13

Autor: Krzysztof Greger

Kolejne nagranie z Tomaszem Słodkim. Nasze wspólne podcasty można już nazwać cyklicznymi. Łączy nas pasja do tego czym się zajmujemy zawodowo, a ta inspiruje do kolejnych projektów!
Tym razem rozmawialiśmy o mitach i faktach dotyczących biur nieruchomości i pośredników w obrocie nieruchomościami. O tym, czy dobry pośrednik potrzebuje specjalnych kwalifikacji? Czy licencja jest obowiązkowa? Czy umowy na wyłączność są korzystne? Jaką prowizję pobierają biura nieruchomości? Serdecznie zapraszam na rozmowę. Tomasz Słodki dziennikarz, redaktor naczelny Multiferencji, pomysłodawca i twórca Sfery Wizjonerów (najlepszego networkingowego miejsca w sieci), współpracował jako dziennikarz z TVP i TVN a przede wszystkim fantastyczny człowiek #SłodkiLive

 

Warto wiedzieć.

Data: 2024-01-10

Autor: Krzysztof Greger

"Mieszkanie na start" tańszy niż "Bezpieczny kredyt"?
Eksperci zwracają uwagę na pewien atut...
Nowy program mieszkaniowy "MIESZKANIE NA START" rusza w połowie roku. Ministerstwo szacuje, że w tym roku uda się udzielić 50 tys. preferencyjnych kredytów. Główne założenia: Kryterium dochodowe brutto:
• 10 tys. dla singli,
• 18 tys. dla 2-osobowego,
• 23 tys. dla 3-osobowego,
• 28 tys. dla 4-osobowego,
• 33 tys. dla 5-osobowego.
Będzie obowiązywała zasada złotówka za złotówkę, czyli przekroczenie limitu nie pozbawi możliwości wzięcia takiego kredytu, ale będzie on mniej atrakcyjny.
Oprocentowanie:
• 1,5% dla gospodarstw 1 i 2-osob,
• 1% dla 3-osobowych,
• 0,5% dla 4-osobowych,
• 0% dla 5-osobowych,
*Ważne, że 5 osobowe gospodarstwo domowe np rodzice + 3 dzieci mogą skorzystać z tego programu kupując sobie większe mieszkanie lub np dom na preferencyjnych warunkach. W pozostałych przypadkach musi to być pierwsze mieszkanie.
ZMIANA W STOSUNKU DO BK 2%: kredyt mogą zaciągnąć pary bez związku formalnego.
Maksymalna wysokość preferencyjnego kredytu w ramach programu:
• dla 1-osobowego gospodarstwa domowego 200 tys. zł,
• dla 2-osobowego 400 tys. zł,
• dla 3-osobowego 450 tys. zł,
• dla 4-osobowego 500 tys. zł,
• dla 5-osobowego 600 tys. zł.
Co to oznacza❓
Nie oznacza to maksymalnej ceny nieruchomości ani maksymalnej ceny kredytu jaki można wziąć, tylko do tej kwoty kredyt jest preferencyjny, a powyżej jest rynkowy. Te wszystkie podane przez Ministerstwo kwoty to jest wysokość kredytu, który jest preferencyjny, a co jest powyżej to jest liczone na rynkowych zasadach, lub można uzupełnić wkładem własnym w dowolnej wielkości.
*WAŻNE:
• Nie ma limitu ceny nieruchomości,
• Nie ma limitu wysokości wkładu własnego,
• Można zaciągnąć również kredyt nie posiadając wkładu własnego,
• Maksymalny wiek singla to 35 lat.
Są to pierwsze informacje jakie spływają z Ministerstwa program nadal jest konsultowany i może być dowolnie zmieniany. Będziemy na bieżąco informować o zmianach.
Więcej dowiecie się Państwo z artykułów:
https://www.money.pl/.../mieszkanie-na-start-tanszy-niz...
https://www.muratorplus.pl/.../kredyt-0-procent-2024-na...
https://www.bankier.pl/.../Komu-oplaci-sie-Mieszkanie-na...
https://tvn24.pl/.../nieruchomosci-mieszkanie-na-start...
https://stooq.pl/n/?f=1590407&c=1&p=0
https://infostrefa.com/.../47304887,mieszkanie-na-start...
https://www.pap.pl/.../ekspert-o-programie-mieszkanie-na...
#kredythipoteczny #mieszkanienastart #projekrządowy #pierwszemieszkanie #twojemetrybiuronieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek #kredyt0%

Już wkrótce seria nowych podcastów nagranych z Tomaszem Słodkim

Data: 2024-01-09

Autor: Krzysztof Greger

 #SłodkiLive Nasze wspólne podcasty można już nazwać cyklicznymi. Łączy nas pasja do tego czym się zajmujemy zawodowo, a ta inspiruje do kolejnych projektów! Pierwszy odcinek już w najbliższą sobotę, 13 stycznia. Zapraszamy! #zmiloscidonieruchomosci #twojemetrybiuronieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek #studionagran

 

Dzień dobry w poniedziałek.

Data: 2024-01-08

Autor: Krzysztof Greger

#zmiloscidoludzi Dziś- pokazujemy kolejną piękną historię. Działka nad Jeziorem Głuszyńskim, która przez ostatnie lata „śniła” o nowych właścicielach i właśnie dziś ich znalazła #sprzedane Państwo Kupujący, z uśmiechem na twarzy mówią o sobie ,,dojrzali do perfekcji”. Dla nas te słowa odzwierciedlają ich doświadczenie i mądrość…Natomiast Klienci, po prostu tak opisują swój wiek i obecny etap życia.
Nowi, szczęśliwi właściciele, są pełni determinacji i zamierzają zrealizować swoje marzenie o budowie domu w tym miejscu. To wyjątkowe miejsce, oaza spokoju. Dla nich stało się przypomnieniem najważniejszych zasad. Tego, że niezależnie od wieku zawsze warto ścigać marzenia. Nigdy nie jest za późno, by zaczynać coś nowego i dążyć do spełnienia ukrytych głęboko pragnień.
Jezioro Głuszyńskie stało się dziś świadkiem tego, jak ludzie, niezależnie od etapu życia, podejmują wyzwania i zmieniają swoje otoczenie. To inspiracja dla nas wszystkich do realizacji swoich marzeń, bo każdy moment w życiu jest dobry na ich spełnienie. Serdecznie gratulujemy❗
#pasmopelnesukcesow #biuronieruchomosciwloclawek #dzialkanadjeziorem
#jeziorogluszynskie #twojemetrybiuronieruchomosci #zmiloscidonieruchomosci
 

Nowoczesy dom klasy premium, wkrótce w naszym portfolio.

Data: 2024-01-08

Autor: Krzysztof Greger

#jedenobraztysiącsłów Z wielką radością pragniemy ogłosić, że wkrótce wzbogacimy nasze portfolio o nowoczesny dom klasy premium, gotowy do zakupu.
Ta niepowtarzalna oferta, została stworzona z myślą o najbardziej wymagających Klientach. Ta unikatowa nieruchomość jest architektonicznym arcydziełem. Szczegóły już wkrótce…
#nowaoferta #twojemetrybiuronieruchomosci #unikat #nowoczesnydomwloclawek #biuronieruchomosciwloclawek

"Bo tak naprawdę to nikt w biznesie nie jest własnym szefem. Taki człowiek ma tylu szefów, ilu ma klientów"-Ben Sweetland.

Data: 2024-01-05

Autor: Krzysztof Greger

Prowadząc własną działalność, udawanie własnego szefa, to jak wędrowanie po labiryncie – zawsze trafiasz na kogoś, kto podpowiada, którędy iść. Czy dziś spotkam przyjaznego "szefa" czy raczej kapryśnego dyrektora artystycznego, przyjaznego "reżysera" czy może wymagającego producenta❓Udając się na kolejne spotkanie z nowymi Klientami, przypomniał mi się ten cytat Bena Sweetlanda.
Jest głębokim i motywującym przesłaniem dla właściciela firmy, zwłaszcza gdy uświadamia sobie, że ilość Klientów systematycznie rośnie z roku na rok. Tak naprawdę, liczba Klientów przekłada się na naszą wagę na rynku. Gdy ta liczba wciąż rośnie, my czujemy się jak superbohaterowie????‍♂️zdobywający kolejne poziomy w grze zwaną ,,przedsiębiorczość”.
To Państwo decydujecie, czy usługa firmy jest wystarczająco atrakcyjna i wartościowa, aby ta mogła pozostać na rynku. Sądzę, że każdy Klient jest swoistym "szefem" właściciela firmy, wpływając na jej rozwój, sukcesy a w szczególności wyzwania???? A tych ostatnich nam nie brakuje…
Okazuje się, że Twoje Metry zyskują coraz większą popularność, zdobywają wciąż nowych Klientów, a co najistotniejsze Klienci, którzy raz skorzystali z naszych usług powracają…
Może to oznaczać, że jako biuro nieruchomości spełniamy oczekiwania rynku, oferując coś, co jest cenione i poszukiwane. Ten ciągły wzrost zadowolonych Klientów jest dla nas wyraźnym wskaźnikiem, potwierdzającym, że spełniamy oczekiwania swojej publiczności.
To dzięki Państwa decyzjom, odczuwamy satysfakcję i motywację na różnych poziomach. Ten najcenniejszy i subtelny aspekt wiąże się z dumą z tego, że nasza usługa dostarcza wartość i zdobywa uznanie i zaufanie Klientów #dziękujemy
To poczucie odpowiedzialności wobec Was, czyli -Klientów, którzy stają się "szefami" firmy, inspiruje nas do ciągłego doskonalenia się i wprowadzania innowacji. Zrozumienie, że każdy nasz Klient jest kluczowym elementem sukcesu naszego biura, motywuje do świadczenia coraz lepszej usługi, aby Państwa wciąż pozytywnie zaskakiwać i utrzymać Waszą lojalność.
Wartościowe relacje stały się źródłem naszej siły napędowej. Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że to właśnie Wy, jesteście kluczowymi decydentami.
Dzięki Wam, drodzy Klienci, czujemy się jak Rock Stars????branży nieruchomości. Z Waszą pomocą wkraczamy w 2024 rok z pozytywną energią i podekscytowaniem, na myśl o tym co nadchodzi . Jesteście źródłem naszej motywacji, a jednocześnie najlepszym "szefem" jakiego sobie życzymy????Dziękujemy, że z nami Jesteście, że budujecie przyjacielskie relacje i niezwykłą historię biznesu❗️
#twojemetrybiuronieruchomosci #podziękowania #zmiloscidoludzi #biuronieruchomosciwloclawek #weekend #pasmopelnesukcesow #wdzięcznosc #klienci

Home Staging by Twoje Metry

Data: 2024-01-04

Autor: Krzysztof Greger

Kompleksowy HOME STAGING by Twoje Metry❗ To niski nakład finansowy- i wielkie efekty❗ Usługa -dopasowana do Twoich potrzeb i budżetu. Obejmuje takie czynności jak: odgracanie, porządkowanie, organizację i nadzór nad remontem, transport wyposażenia i dodatków oraz stylizację do sesji fotograficznej. Usługa obejmuje: podział na strefy do stylizacji, przygotowanie linków do sklepów, instrukcje realizacji stylizacji i kosztorys. ➡️Wybierz opcję idealną dla siebie: 1️⃣ Opcja: sam kupujesz i stylizujesz. 2️⃣ Opcja: sam kupujesz, my stylizujemy. 3️⃣ Opcja: my kupujemy i stylizujemy. Napisz do nas i porozmawiajmy o opcji współpracy, która Cię interesuje: kontakt.nieruchomosci@twojemetry.pl

 

Warto wiedzieć.

Data: 2024-01-03

Autor: Krzysztof Greger

#NoworocznePostanowienia ???? te magiczne deklaracje, które zdają się tańczyć w powietrzu pełnym nadziei. Większość z nas, co roku je spisuje… Jeżeli na Waszej liście znalazł się punkt dotyczący kupna mieszkania, ten post jest dla Was.

Obecnie rynek pierwotny i wtórny otwierają przed Wami drzwi do różnorodnych możliwości, ale jak w każdej przygodzie, trzeba zachować czujność. Bo ważne jest nie tylko znalezienie miejsca do życia, lecz również odkrywanie ukrytych okazji.
Na przykład czasami kilka pierwszych lokali deweloperskich wystawionych jest na sprzedaż za kwotę pomniejszoną o podatek VAT. Ponadto deweloperzy oferują pomoc w aranżacji mieszkania, przeprowadzce itp., Oczywiście promocja to nie wszystko, przy szukaniu lokalu trzeba uwzględnić więcej ważnych czynników, które pomogą w wyborze wymarzonego M.

Od czego zacząć❓
• Oceń swoje finanse (jeżeli potrzebujesz wsparcia ze strony banku, trzeba wyliczyć zdolność kredytową).
• Zdefiniuj swoje potrzeby mieszkaniowe, jakie ma być to Twoje królestwo ???? (wielkość, układ lokalu itd.). 
• Odpowiedz sobie na kilka pytań: czy w okolicy jest dobrze rozwinięta infrastruktura, ile czasu trzeba poświęcić, aby dostać się do centrum, czy w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, przedszkole, supermarket itp. (ocena tych wszystkich czynników pomoże uniknąć rozczarowań).
• Teraz przejdź do wyboru konkretnego mieszkania (zwróć uwagę na układ pomieszczeń, ich ustawność, kwestię nasłonecznienia, czy mieszkanie posiada piwnicę i balkon). Sprawdź, czy to miejsce ,,ma duszę”.
• Ostateczny proces zakupu rozpoczyna się od negocjowania ceny nieruchomości. Pamiętajcie, że zawsze warto spróbować.
• Nie zapominajmy o pobocznych wydatkach w postaci podatku od czynności cywilnoprawnej na rynku wtórnym ( jeśli jest to Wasze pierwsze mieszkanie, będziecie z PCC zwolnieni), taksy notarialnej, czy ubezpieczenia nieruchomości. To wszystko warto mieć na uwadze, wyruszając na tę ekspedycję.
• Jeśli kupujecie na rynku pierwotnym, warto skorzystać z pomocy osoby, która posiada uprawnienia do odbioru nowych lokali. Natomiast jeśli zdecydowaliście się na rynek wtórny, warto podczas odbioru kluczy spisać protokół przekazania mieszkania wraz ze stanem liczników.

Jeśli jednak zakup własnego mieszkania wydaje się jeszcze odległy, postaw na oszczędności! Zamiast zniechęcać się obecną sytuacją, stawiaj pierwsze kroki ku własnej przestrzeni. Noworoczne postanowienia mogą być kluczem do spełnienia marzenia o własnym M. Śmiało oszczędzaj na poczet wkład własny ????i zapisz nowy cel: OSZCZĘDZAM NA WŁASNE MIESZKANIE❗️Pamiętaj, każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku. 
Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za realizację założonych celów????

#zmiloscidoludzi#twojemetrybiuronieruchomosci#zmiloscidonieruchomosci#pierwszemieszkanie #kredythipoteczny#wkładwłasny #SMART #celena2024#biuronieruchomosciwloclawek


Rok 2024 ropoczeliśmy w naszym stylu.

Data: 2024-01-02

Autor: Krzysztof Greger

Po intensywnym i niezwykle udanym  2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣roku, stawiamy pierwszy krok w naszej fascynującej podróży, podzielonej na  3️⃣6️⃣6️⃣niepowtarzalnych odcinków trasy ???? nazwanej 2024 TWM.

Wręcz idealnie rozpoczyna się nasza podróż… Zarówno w sferze ekonomicznej, jak i tej wewnętrznej, prowadzącej do nawiązywania fascynujących relacji ????i odkryć nowych nieruchomości.

Z radością informujemy, że podpisaliśmy pierwszą w tym roku umowę przedwstępną sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Metalowej we Włocławku.

Dziękujemy Wam #wspanialiklienci za to, że pierwszy dzień roboczy nowego roku rozpoczęliśmy z pełnym entuzjazmem i pozytywną energią. Wasze zaufanie i lojalność są dla nas bezcenne, a wspólne sukcesy stanowią fundament naszej drogi ku jeszcze większym osiągnięciom.

Pragniemy, aby każdy dzień Nowego Roku  2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ przynosił nam inspirację do działania, a nasze pomysły kwitły i przekształcały się w oszałamiające rezultaty dla naszych Klientów❗️Życzymy sobie, aby ta podróż była pełna dostojności i satysfakcji z osiągnięć. Niech trasa 2024 TWM kreuje kolejne, piękne historie pełne niezapomnianych chwil.

Życzenia noworoczne.

Data: 2023-12-30

Autor: Krzysztof Greger

Warto wiedzieć.

Data: 2023-12-27

Autor: Krzysztof Greger

#wartowiedziec #najemkrótkoterminowy
Jak odkryć potencjał zimowej nieruchomości inwestycyjnej❓
Co jest kluczem do udanego najmu krótkoterminowego❓
W górskim zaciszu drzemie nieodkryty potencjał zimowej nieruchomości inwestycyjnej. Jeśli posiadasz już nieruchomość i zastanawiasz się, jak zamienić ją w rentowną inwestycję, przeanalizuj dokładnie opcję najmu krótkoterminowego.
➡️Jak wykorzystać potencjał nieruchomości❓
1️⃣Kluczem do udanej inwestycji jest najczęściej lokalizacja. To karta przetargowa, która determinuje popyt i łagodzi inne ewentualne minusy, np. wysoką cenę czy niewielki metraż. Warto jednak pamiętać, że „dobra lokalizacja” dla każdego może oznaczać coś innego i nie zawsze jej wyznacznikiem będzie spacerowa odległość od centrum czy głównej atrakcji w rejonie.
2️⃣Przytulnie i ze smakiem. Zadbaj o potrzeby swoich najemców (np. szafę, szuflady). Nie zapomnij o funkcjonalnej kuchni i jadalni. Odpowiednio zaaranżowana nieruchomość zapewni gościom lepsze doświadczenia.
3️⃣Przemyślany układ funkcjonalny. Jeśli mamy przestrzeń, to wyspa kuchenna będzie idealnym rozwiązaniem. Zimowy apartament powinien kusić przytulną i komfortową strefą dzienną. Warto pomyśleć o atrakcyjnie urządzonej jadalni i sypialni, a także o klimatycznym kominku.
4️⃣Widoki z okien i dobre oświetlenie. Dzień rozpoczęty od pięknego widoku na ośnieżone szczyty gór to gwarancja dobrego humoru na najbliższe godziny. Warto dodać dekoracje takie jak zdjęcia okolicy w zimowym wydaniu.
5️⃣Miejsca parkingowe. Przestrzeń powinna być odśnieżona i odpowiednio zabezpieczona.
6️⃣Wysokiej jakości materiały wykończeniowe. Wybierajmy ponadczasowe kolorystykę i wzornictwo, które nie ulegną zmieniającym się trendom i będą zachwycać gości przez lata.
7️⃣W łazience warto postawić na prysznic lub wannę z parawanem i opcją wzięcia prysznica lub kąpieli, to pozwoli pogodzić ze sobą różne potrzeby potencjalnych gości.
8️⃣Warto pamiętać o porządnej pościeli i ręcznikach.
9️⃣Pamiętaj, aby w Twoim apartamencie zawsze było czysto. To podstawa pozytywnych opinii.
????Zadbaj też o dodatkowe udogodnienia, które z pewnością zostaną docenione przez Twoich gości, np. :miejsce na zimowy sprzęt, buty narciarskie i mokre ubrania, korkociąg i otwieracz do butelek, zestaw kosmetyków do higieny, kawiarka lub ekspres do kawy oraz zestaw do herbaty, suszarka do włosów dodatkowy koc, ładowarki do telefonów.
➡️Podczas wyboru wyposażenia do mieszkania, ważna jest grupa docelowa, której dedykujemy apartament.
1️⃣Jeśli pragniesz gościć rodziny z dziećmi zadbaj o dodatkowe wyposażenie, takie jak łóżeczko, krzesełko do karmienia czy mały kącik zabaw.
2️⃣W przypadku urządzania przestrzeni dla grupy znajomych, zapełnij półki grami planszowymi i wyposaż ścianę w duży telewizor. Jeśli masz dużo przestrzeni, możesz też udostępnić konsolę do gier, bilard czy stół do tenisa stołowego.
3️⃣Aby zwiększyć bazę klientów wprowadź politykę przyjazną zwierzętom. Zadbaj o podstawowe udogodnienia, takie jak miski na wodę i jedzenie oraz kocyk. Nie jest to kosztowny wydatek, a może wpłynąć na pozytywne opinie i polecenia.
4️⃣Jeśli chcesz wywrzeć pozytywne pierwsze wrażenie, przygotuj zestawy powitalne. Lokalne przysmaki czy napoje z pewnością wywołają uśmiech wśród Twoich gości. Aby umilić swoim najemcom wizytę, możesz też stworzyć krótki przewodnik, w którym przedstawisz okolice, ciekawe punkty w pobliżu oraz kreatywne sposoby na spędzanie czasu.
↘️Poniżej linki do ciekawych artykułów na ten temat:
https://www.otodom.pl/.../jak-odkryc-potencjal-zimowej...
https://www.rp.pl/.../art39562371-bardzo-drogie-gorskie...
*Czy wiesz, że za cenę 32-metrowego luksusowego mieszkania w Zakopanem można kupić średnio trzy pokoje w Krakowie czy we Wrocławiu, a w Łodzi nawet mieszkanie z czterema pokojami na ponad 100 metrach kwadratowych❓
????Więcej dowiesz się z artykułów:
https://www.otodom.pl/.../ferie-w-gorach-we-wlasnym...
https://www.rp.pl/.../art39562371-bardzo-drogie-gorskie...
Podzielcie się z nami opiniami na temat: Jakie parametry są dla Was istotne przy wyborze apartamentu na zimowy wypoczynek...
#zmiloscidoludzi #apartamentzimowy #twojemetrybiuronieruchomosci #góry #zimowywypoczynek #inwestowanie #biuronieruchomosciwloclawek #zmiloscidonieruchomosci

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2024!

Data: 2023-12-23

Autor: Krzysztof Greger

Przesympatyczny Kliencie,
Współpracowniku z zawodową pasją,
Kontrahencie, Partnerze, który nigdy nie zawiodłeś,
Gościu, który odwiedzasz nas regularnie
lub tylko zaglądasz od czasu do czasu,
I Ty Przyjacielu -Sympatyku, który
po prostu cieszysz się, że jesteśmy
Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie,
którym nas obdarzacie każdego dnia.
Życzymy wszystkim ciepłych i wesołych
Świąt Bożego Narodzenia ????
Zespół Biura Nieruchomości Twoje Metry.


 

Następna umowa przedwstępna sprzedaży domu za nami..

Data: 2023-12-19

Autor: Krzysztof Greger

#pasmopelnesukcesow #umowaprzedwstępna
Zaczynamy naszą podróż trzymając w ręku kolejną umowę przedwstępną sprzedaży mieszkania. Pomimo tego, iż właściciele mieszkania przy ulicy Bojańczyka mieszkają na stałe w Szwajcarii i innych miastach Polski, agentka Monika Krzyżanowska doprowadziła do umowy przedwstępnej, w niespełna 3 tygodnie od nawiązania współpracy.
W przypadku tzw. ,,współpracy na odległość” narzędzia pracy, z których korzystamy jako biuro opierają się na dostępie do programów stworzonych do współpracy zdalnej, podpisów elektronicznych itp.
Oczywiście, jak przy każdym zleceniu należało zacząć od naprawdę dobrej i pogłębionej diagnozy – czego właściciele oczekują, oraz od zgromadzenia niezbędnej dokumentacji. Agentka Monika stworzyła środowisko komfortu, w którym wraz z Klientami zamawiającymi usługę mogli się poruszać w celu doprowadzenia do transakcji. I to zrobiła doskonale, ponieważ wszyscy zaangażowani mogli działać skutecznie.
Nasza agentka z radością podjęła się wyzwań związanych z wykonaniem tej usługi, doradzała, wspierała i chroniła Klientów. Doskonale wiedziała, że takie zlecenie będzie wymagało od niej większej elastyczności czasowej. Chociażby ze względu na negocjacje, zdalną pomoc i instrukcje dotyczące czynności formalnych.
Co sprawiło, że tak szybko został osiągnięty sukces? Agenta przeprowadziła dokładną analizę wnętrza i strategii sprzedaży, mieszkanie zostało profesjonalnie przygotowanie do przyjęcia potencjalnych nabywców, usunięto wszelkie przeszkody związane ze sprzedażą…. Wszystko bez udziału właścicieli, gdyż #skutecznyagentnieruchomosci doskonale wie, jak reprezentować interesy Klienta na odległość.
Absolutnie zgadzamy się ze stwierdzeniem, iż w miarę postępującej profesjonalizacji zawodu pośrednika powinien on obsłużyć Klienta na każdym etapie transakcji niezależnie od odległości, zbliżając się tym samym do standardów krajów zachodnich. Natomiast z badań przeprowadzonych przez nas wynika, iż doprowadzenie do transakcji wcale nie jest gwarancją zadowolenia. To zaangażowanie, troska i praca włożona w każdy detal decydują o sukcesie. Agentka Monika udowodniła, że prawdziwe zadowolenie klientów to owoc autentycznego zaangażowania.
Gratulujemy obu stronom transakcji oraz agentce Monice ????
#zmiloscidoludzi #twojemetrybiuronieruchomosci #wspanialiklienci #biuronieruchomosciwloclawek #zmiloscidonieruchomosci #umowaprzedwstępnasprzedaży #M3wloclawek

Kolejna nieruchomość w przygotowaniu do sprzedaży...

Data: 2023-12-18

Autor: Krzysztof Greger

Następna umowa przedwstępna sprzedaży domu za nami...

Data: 2023-12-15

Autor: Krzysztof Greger

#umowaprzedwstępna #pasmopelnesukcesów
Fascynujące jest to, jak ludzie różnią się od siebie w tak wielu aspektach życia, zwłaszcza jeśli chodzi o aranżację i wystrój domu. To właśnie te różnice sprawiają, że świat staje się bogatszy i bardziej interesujący????
Duża ilość gustów i preferencji w aranżacji oznacza, że każdy może wyrazić swoją indywidualność i unikatowość poprzez przestrzeń, w której mieszka. To, co jedna osoba uważa za idealne, inna może traktować jako zupełnie niepasujące do jej stylu. Ta różnorodność tworzy niekończące się źródło inspiracji i pomysłów, a to z kolei sprawia, że nasza praca jest ekscytująca i ciekawa????
Widząc różnice między ludźmi, uczymy się szacunku dla odmienności i zdajemy sobie sprawę, że nasza różnorodność jest jednym z najcenniejszych skarbów społeczeństwa. Dzięki temu, że mamy różne gusta, możemy wzajemnie się inspirować i poznawać świat z różnych perspektyw.
Dom w Lipnie, na który została w dniu dzisiejszym podpisana umowa przedwstępna sprzedaży jest nieruchomością wyjątkową. Jego klasyczna bryła z końca lat 9️⃣0️⃣ -tych nawiązuje do miejskiej willi. Natomiast wnętrze urządzone jest stylu rustykalnym połączonym z nowoczesną klasyczną koncepcją. Szalenie ciekawe połączenie, piękny design i wysoki standard, to z pewnością nie jest styl dla osób, które szukają powszechnych rozwiązań.
Klienci, którzy zdecydowali się na zakup tego domu, zakochali się w nim ,,od pierwszego wejrzenia”. Oglądali wiele innych domów, ale unikatowość tego, sprawiła że decyzję podjęli natychmiast. Obecnie mieszkają w Łodzi i szukali domu, gdzie będą mogli odetchnąć od zgiełku dużego miasta. Nieruchomości, która będzie nawiązywała do sielskiego życia, w zgodzie z naturą - “slow life”. Ten dom był tym, o czym marzyli…
Fascynujące jest to, że każdy ma swój własny niepowtarzalny sposób wyrażania siebie, zarówno w życiu codziennym, jak i poprzez swoje otoczenie. W końcu to właśnie te różnice czynią świat interesującym. Życie staje się jak kolorowy kalejdoskop, gdzie każda jednostka wnosi swój własny, niepowtarzalny kawałek do pięknego obrazu ludzkiej różnorodności.
Bezcenne jest to, że możemy uczestniczyć w tak ważnych dla Państwa chwilach. Obu stronom transakcji serdecznie gratulujemy????
#slowlife #lipno #stylrustykalny #weekend #zmiloscidoludzi #twojemetrybiuronieruchomosci #wspanialiklienci #biuronieruchomosciwloclawek #zmiloscidonieruchomosci #umowaprzedwstępnasprzedaży #sprzedażdomulipno


Wbijaj na szczyt dobroczynności razem z nami !

Data: 2023-12-14

Autor: Krzysztof Greger

#WOŚP #sztabowapuszkastacjonarna
,,Największą satysfakcję odczuwamy właśnie wtedy, gdy dajemy innym coś z siebie, gdy za cel stawiamy sobie poprawienie warunków życia innych ludzi, gdy przyłączamy się do jakiejś większej sprawy i staramy się wywrzeć pozytywny wpływ na otaczający świat”- Nick Vujicic
❤ Wielkimi krokami zbliża się 32 finał❗️Wbijaj na szczyt dobroczynności razem z nami❗️
❤ My, tradycyjnie, jak co roku przyłączamy się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
❤ Finał #WOŚP odbędzie się 28 stycznia 2024 roku.
Tego dnia ponownie cała Polska pokryje się czerwonymi serduszkami, a wolontariusze będą kwestować na szczytny cel.
Mottem akcji jest "Tu wszystko gra OK!".
❤ Nasz wspólny cel to: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.
❤ Natomiast już od dziś możecie wrzucać do puszki stacjonarnej umieszczonej w naszym biurze.
????Adres: ul. Plac Wolności ¾ lokal A205 (Kamienica Saska, II piętro).
❤ Kochani- z całego serca zachęcamy i z góry dziękujemy za każdy grosz wrzucony do puszki
❤ Pamiętajcie, to więcej niż kwesta – to energia, wspólnota i pomoc❗️Razem tworzymy piękne historie❗️
#gramy #zmiloscidoludzi #twojemetrybiuronieruchomosci #32finał #wielkaorkiestraswiatecznejpomocy #WOŚPWloclawek #sztabwloclawek

Warto wiedzieć.

Data: 2023-12-13

Autor: Krzysztof Greger

#wartowiedziec
Prosty trik, który pozwoli zaoszczędzić na ogrzewaniu????
Właściciele domów i mieszkań często zastanawiają się, jak obniżyć koszty ogrzewania w okresie zimowym ???? Sekret tkwi w samych oknach. Wystarczy zastosować pewien trik, który pozwoli zatrzymać ciepło wewnątrz pomieszczeń.
W większości nowoczesnych domów i mieszkań stosuje się okna z tworzywa sztucznego, które cechują się doskonałą szczelnością. Należy zmienić tryb w oknach z letniego na zimowy. Wraz ze zmieniającą się temperaturą, tworzywo PCV może się rozkurczyć lub rozszerzyć. Jednak możemy temu zapobiec, regulując docisk skrzydła okna do ramy. Wystarczy użyć popularnego klucza - tzw. imbusa, którym można regulować ciśnienie. Przekręcenie klucza o 90 stopni w prawo zwiększy docisk (tryb zimowy), natomiast w lewo zmniejszy go (tryb letni). Ten prosty trik nie tylko pozwoli zaoszczędzić na kosztach ogrzewania, ale również środowisko naturalne będzie nam wdzięczne za takie rozwiązanie.
Dodatkowo:
• Ważna jest odpowiednia konserwacja instalacji grzewczej
• Warto uszczelnić wszelkie pęknięcia i szczeliny na zewnątrz domu.
• Jeśli mamy stare, drewniane okna, warto je uszczelnić.
• Korzystać z kominka lub pieca na drewno, jeśli taki posiadamy.
• Warto zainstalować termostat na grzejnikach.
• Można zamontować ekrany z pianki za grzejnikami.
• Zasłony lub rolety, zabezpieczą się przed ubytkiem ciepła przez okna.
Oczywiście najlepszym sposobem na utrzymanie odpowiedniej temperatury wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych jest przeprowadzenie termomodernizacji, czyli ocieplenie domu.
Poniżej linki do ciekawych artykułów na ten temat:
https://www.dw.com/.../jak-zaoszcz%C4%99dzi%C4.../a-63368937
https://www.morizon.pl/.../jak-zaoszczedzic-na.../
https://www.domiporta.pl/.../prosty-trik-ktory-pozwoli...
https://budownictwob2b.pl/.../23322-jak-zaoszczedzic-na...
https://www.merkurymarket.pl/.../jak-zaoszczedzic-na...
https://www.meblobranie.pl/.../jak-zaoszczedzic-na.../
https://regiodom.pl/chcesz-zaoszczedzic-na.../ar/c9-16826131
Podzielcie się własnymi sposobami, które pozwolą zaoszczędzić na ogrzewaniu ????
#wartowiedzieć #kosztyogrzewania #twojemetrybiuronieruchomosci #ciekaweartykuły #zmiloscidonieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek #ogrzewnie #bezpieczenstwo #urokizimy #zmiloscidoludzi #dbajoinnych


Kolejna umowa przedwstępna za nami...

Data: 2023-12-11

Autor: Krzysztof Greger

#pasmopelnesukcesów #zaufaniejakowalutaprzyszłości
„Pod pewnymi względami nie ma małych chwil, ponieważ każda z tych chwil jest teraz wzmacniana. Wszystko sprowadza się do ustalenia oczekiwań, a następnie spełnienia tych mniejszych obietnic podczas całej podróży”- Jeannie Walters.
To właśnie te słowa doskonale oddają ducha i wyjątkowość dzisiejszego wydarzenia. Dotarliśmy do jednego z końcowych etapów naszej wspólnej podróży. Została podpisana przedwstępna umowa sprzedaży tego pięknego domu, zlokalizowanego w willowej dzielnicy, poza miastem... Nie byłoby w tym wydarzeniu niczego spektakularnego, gdyby nie historia współpracy z właścicielami. Jest to moment nie tylko symboliczny, lecz także pełen ogromnej satysfakcji ????
W świecie nieruchomości, zaufanie Klientów jest nieodzownym elementem, ale w przypadku tych Klientów poziom zaufania przekroczył granicę zwyczajności. Od pierwszego naszego spotkania, doświadczaliśmy niezwykłego zaangażowania i partnerskiej współpracy. Poprzez prace przygotowawcze do sprzedaży domu, terminy, elastyczność w wielu aspektach, poprzez akceptację opuszczenia domu na kilka dni, tak abyśmy mogli zorganizować ,,Dni Otwarte", oraz szereg innych działań, które były składowymi przemyślanej strategii sprzedaży domu.
Właściciele nie tylko obdarzyli nas swoim zaufaniem, ale również pokazali niebywałą elastyczność i gotowość do podejmowania działań. Wspólne działania pozwoliły na wydobycie z tego domu jego prawdziwej wartości. I tak dzięki takiej postawie właścicieli, która naprawdę była światowym poziomie jesteśmy dziś kancelarii notarialnej...
Obu stronom transakcji serdecznie gratulujemy????
#zmiloscidoludzi #twojemetrybiuronieruchomosci #wspanialiklienci #biuronieruchomosciwloclawek #zmiloscidonieruchomosci #umowaprzedwstępnasprzedaży #wienieczalesie #sprzdażdomuwloclawek

Rozumiemy, że prostota jest wynikiem głębokiego zrozumienia i ciężkiej pracy.

Data: 2023-12-08

Autor: Krzysztof Greger

#pasmopelnesukcesow Niezwykłe uczucie triumfu ogarnęło nas w piątkowe popołudnie, zamykając kolejny pełen wyzwań tydzień.
To nie był zwykły koniec tygodnia – to był finisz okraszony bukietami kwiatów i słodkościami, które otrzymaliśmy od naszych usatysfakcjonowanych Klientów, dwóch stron transakcji… W tych prezentach tkwiła nie tylko wdzięczność, ale również symbol triumfu nad ich oczekiwaniami.
Jesteśmy dumni z tego, że oceniliście Państwo sposób i jakość wykonanej przez nas usługi na poziomie wyższym niż oczekiwany. Nasze biuro to nie tylko miejsce transakcji, to przestrzeń, w której spotykają się marzenia z rzeczywistością, a wymagania Klientów są się priorytetem.
Szanujemy i doceniamy różnorodność Państwa oczekiwań. Jesteśmy jak animatorzy w świecie nieruchomości, którzy pracują nad tym aby w Państwa domach i przestrzeniach rozkwitało życie. Dążymy do doskonałości, krocząc ścieżką ciężkiej pracy, oddania i nieustannej pasji. I jakże bliskie są nam słowa Steve'a Jobsa, ,,rozumiemy, że prostota jest wynikiem głębokiego zrozumienia i ciężkiej pracy”. Często zadajemy Wam proste pytania: Czego pragniesz❓O czym marzysz❓Co chcesz osiągnąć❓Jakie masz cele❓Czego się boisz❓Przed jakimi ryzykami stajesz❓Co cię powstrzymuje❓Czego ci brakuje❓Co ci przeszkadza ❓Po to, aby jak najgłębiej zrozumieć potrzeby i marzenia.
To dzięki tej filozofii prostoty i zrozumienia, możemy doświadczać takich chwil jak dzisiejsza.
Z ogromną radością serdecznie dziękujemy Pani Klaudii i jej małżonkowi za nie tylko owocną, lecz również pełną emocji współpracę❗️To był prawdziwy przywilej móc pracować z tak szczerymi i otwartymi ludźmi. Wasze zaufanie do nas i przyjazna atmosfera stworzyła niepowtarzalne warunki do kreatywnego działania. Trzymamy kciuki za pomyślność❗️
Wyjątkowe słowa uznania i serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Pani Mai i Pana Artura❗️ To zaangażowanie, niezłomna determinacja oraz wyjątkowe zaufanie w trakcie naszej wspólnej podróży zasługują na najwyższe wyróżnienie❗️ Pokazaliście nie tylko niezwykłą wrażliwość, zdolność do dążenia do celu, ale także stworzyliście niezwykle ciepłą i przyjazną atmosferę. Wasz entuzjazm i podejście do wyzwań sprawiły, że dziś wszyscy możemy się cieszyć. Życzymy samych szczęśliwych chwil spędzonych na ,,Twoich Metrach”.
#weekend #zmiloscidoludzi #twojemetrybiuronieruchomosci #wspanialiklienci #biuronieruchomosciwloclawek

Warto wiedzieć.

Data: 2023-12-07

Autor: Krzysztof Greger

#wartowiedziec
Zima zawitała do nas z impetem, malując krajobraz białym puchem ❄️ i sprawiając, że świat za oknem staje się pełen uroku. Jednakże z tą idylliczną scenerią przychodzi także ciężka praca utrzymania porządku przy posesjach????
Zamarznięte chodniki, ścieżki i podjazdy stanowią wyzwanie, które trzeba pokonać, aby zapewnić bezpieczeństwo pieszym. Wypadki i kontuzje czyhają na każdym kroku. Dlatego kluczowe jest sięgnięcie po skuteczne środki zaradcze, które ochronią chodniki przed tym ,,śliskim niebezpieczeństwem".
Warto pamiętać, że zgodnie z polskim prawem, obowiązek utrzymania porządku na fragmentach chodnika przylegających do nieruchomości spoczywa na zarządcy budynku wielorodzinnego lub właścicielu posesji. Ale jak skutecznie walczyć z oblodzeniem❓
Oto kilka pomysłów na to, czym obsypać zamarznięte nawierzchnie:
klasyczna sól, przyjazny dla środowiska piasek, popiół z kominka, fusy z kawy, lekki keramzyt, żwir, a także chemiczne roztapiacze, takie jak chlorek wapnia i magnezu.
Jeśli jednak chcesz uniknąć ręcznej pracy i zainwestować w inteligentne rozwiązania, zawsze możesz sięgnąć po zewnętrzne instalacje grzewcze. Maty z termostatem to nie tylko nowoczesny gadżet, ale przede wszystkim efektywny system przeciwlodowy. Dzięki nim możesz zapomnieć o męczącym odśnieżaniu i cieszyć się pewnością, że Twoje otoczenie jest bezpieczne.
➡️Poniżej linki do ciekawych artykułów na ten temat:
https://kb.pl/.../czym-najlepiej-posypac-chodnik-aby.../
https://swiatoze.pl/czym-posypac-sliska-jezdnie-i.../
https://www.urzadzamy.pl/.../czym-posypac-chodnik-lub...
https://baranowscy.eu/.../czym-posypywac-oblodzone-chodniki/
https://www.otodom.pl/.../zima-za-progiem-czym-posypywac...
Podzielcie się własnymi sposobami i pomysłami na zimową ślizgawkę w komentarzach ????
#wartowiedzieć #twojemetrybiuronieruchomosci #ciekaweartykuły #zmiloscidonieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek #odsniezanie #bezpieczenstwo #oblodzenie #urokizimy #właścicielposesji #zmiloscidoludzi #dbajoinnych

6 grudnia.

Data: 2023-12-06

Autor: Krzysztof Greger 

Kolejna umowa przedwstępna za nami...

Data: 2023-12-05

Autor: Krzysztof Greger

„Budowanie dobrego doświadczenia klienta nie jest dziełem przypadku. Dzieje się to zgodnie z projektem” -Klara Muscutt.
Umowa przedwstępna na sprzedaż wyjątkowo klimatycznego i świetnie zlokalizowanego mieszkania przy ulicy Kolskiej, we Włocławku została podpisana. Zgodnie z projektem i strategią na tę konkretną nieruchomość.
Agentka Monika Krzyżanowska, wcieliła się w rolę architekta sprzedażowego, realizując projekcję i strategię sprzedażową z godną podziwu precyzyjnością. Plan zakładał znalezienie nabywcy w terminie dwóch tygodni od publikacji oferty. Umowa została podpisana w zaledwie tydzień po ujrzeniu światła dziennego oferty.
Zgadzamy się w zupełności z Klarą Musctt - doświadczenie Klienta nie jest działem przypadku. Naszym zdaniem 98 % to plan i starannie wykonana praca, a 2% to czynniki niezależne i przypadkowe.
Jesteśmy niezmiernie usatysfakcjonowani możliwością budowania tych wyjątkowych chwil zarówno dla sprzedających jak i kupujących. Każda transakcja jest dla nas jak unikalna kompozycja architektoniczna, gdzie każdy element ma swoje miejsce i cel. W naszym świecie budowanie doświadczenia Klienta to nie tylko proces, to prawdziwe arcydzieło, które sprawia, że każda transakcja staje się wyjątkową podróżą...
#pasmopelnesukcesow #umowaprzedwstepna #zmiloscidoludzi #biuronieruchomosciwloclawek #skutecznyagentnieruchomosci #twojemetrybiuronieruchomosci #M3Wloclawek #mieszkanienasprzedaż

Rezerwacja.

Data: 2023-12-04

Autor: Krzysztof Greger

Właśnie nadeszła chwila, w której piękna działka w Rybinach, otulona zielenią i kuszącym blaskiem Jeziora Głuszyńskiego, została zarezerwowana❗️
To nie jest zwykłe miejsce, to oaza spokoju, gdzie każdy oddech nasycony jest świeżością leśnego powietrza, a serce bije w rytm szmeru jeziora. Drzewa tajemniczo szepczą swoje historie, jakby już witały nowych mieszkańców tego cudownego zakątka. Ludzi, którzy pragną zbudować swoje marzenia w otoczeniu natury, a jednocześnie zanurzyć się w luksusie życia nad jeziorem.
Tak więc, niech ta wieść rozniesie się szeroko, jak echa nad Jeziorem Głuszyńskim. Działka w Rybinach znalazła swoich właścicieli❗️Serdecznie gratulujemy
#pasmopelnesukcesow #biuronieruchomosciwloclawek #dzialkanadjeziorem #jeziorogluszynskie #twojemetrybiuronieruchomosci #zmiloscidonieruchomosci

Współpraca się opłaca.

Data: 2023-12-01

Autor: Krzysztof Greger

Kolejny raz mieliśmy przyjemność współpracować z biurem nieruchomości Freedom ☺
To już kolejny rozdział naszej wspólnej historii. Każde spotkanie naszych zespołów to emocjonująca podróż ku satysfakcji i spełnieniu oczekiwań Klientów.
Jesteśmy wdzięczni za kolejną możliwość tworzenia niezapomnianych doświadczeń w świecie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
#freedomwloclawek #współpracasięopłaca #zmiloscidoludzi
#działajlokalniemyślglobalnie #twojemetrybiuronieruchomości


więcej

Przygotowania do kolejnego sezonu z serii ,,Ubezpieczać to rozumieć".

Data: 2023-11-30

Autor: Krzysztof Greger

Trwają przygotowania do kolejnego sezonu z serii ,,Ubezpieczać to rozumieć"❗️ Już teraz zdradzamy, że będzie mnóstwo wiedzy i doświadczeń z zakresu ubezpieczeń.
W nowym sezonie przygotujemy prawdziwe perełki, w tym niezapomniane konferencje, które rzucą nowe światło na dynamiczny rynek ubezpieczeń. To nie tylko szansa na zdobycie aktualnych informacji, ale również możliwość nawiązania cennego kontaktu z ekspertem.
Ale to nie wszystko❗️Spotkania z Klientami staną się kluczowym elementem naszego programu. Chcemy w pełni zrozumieć Wasze potrzeby i oczekiwania, tworząc ubezpieczenia, które nie tylko chronią, ale także wspierają wasze życiowe cele.
W trakcie nowego sezonu możecie spodziewać się także wielu innych ciekawych niespodzianek, które urozmaicą Państwa podróż przez świat polis. Bądźcie gotowi na nowe wyzwania i fascynujące historie Klientów❗️
Przygotujcie się na nowy sezon #ubezpieczaćtorozumieć - bo tematyka dotyczy każdego z nas ☺
#ubezpieczenia #zmiloscidoludzi #twojemetryburonieruchomosci #jakubszydlowski #biuronieruchomosciwloclawek

więcej

Hygge - Duńska Sztuka Szczęścia

Data: 2023-11-29

Autor: Krzysztof Greger

Hygge - Duńska Sztuka Szczęścia ???? która od lat umieszcza Duńczyków na szczycie listy najszczęśliwszych narodów na świecie, to coś więcej niż tylko trend.
To filozofia życia, a zarazem sposób na codzienne radości. Marie Tourel Søderberg, autorka książki "Hygge: Duńska Sztuka Szczęścia", opisuje hygge jako "chwile szczęścia, ciepła i bliskości, które możemy odnaleźć w najzwyklejszych sytuacjach".
Ostoja hygge, czyli dom, stanowi centrum tej filozofii. Duńczycy spędzają większość swojego wolnego czasu w domu, kładąc duży nacisk na atmosferę i wystrój wnętrza. Nie chodzi jednak o to, by inwestować w drogie, designerskie meble, lecz o szczerość i autentyczność otaczających nas przedmiotów.
Jak więc hygge może wpłynąć na życie nad Wisłą❓
Oto 7 cech stylu hygge, które możemy zastosować w swoich domach:
1️⃣Naturalne materiały: Duńczycy są świadomi ekologii, dlatego w swoich domach używają naturalnych materiałów, takich jak drewno, skóra i ceramika.
2️⃣Jasne kolory i duuużo światła: kolory jasne, utrzymane w zimnej gamie, oraz duża ilość naturalnego światła to kluczowe elementy duńskiego designu.
3️⃣Ciepłe i naturalne podłogi drewniane: wnętrza hygge charakteryzują się naturalnym drewnem na podłogach, które dodaje ciepła i przytulności.
4️⃣Dużo światła z lamp i świec: małe lampy, lampy podłogowe i świeczniki tworzą atmosferę hygge, a świece są nieodzownym elementem tej filozofii.
5️⃣Meble sprzyjające spotkaniom: duży stół i wygodne krzesła w kuchni czy salonie tworzą przytulną atmosferę dla rodziny, krewnych i gości.
6️⃣Naturalne tkaniny i tekstylia: wykorzystanie tkanin bawełnianych, lnianych i muślinowych podkreśla naturalność i prostotę stylu hygge.
7️⃣Hyggekrog - Twój przytulny kącik: to miejsce, gdzie można się schronić, zwykle przy oknie, z miękkim parapetem i poduszkami. To idealne miejsce do zanurzenia się w książkę lub po prostu relaksu przy świecach i dekoracjach.
Stosując te zasady w polskich domach, możemy wprowadzić więcej radości i spokoju do naszego codziennego życia, inspirując się tą duńską sztuką szczęścia - hygge.
Poniżej linki do ciekawych artykułów o hygge:
https://www.okna-pasywne.pl/.../styl-hygge-jak-wygladaja.../
https://www.otodom.pl/.../przytulne-gniazdko-w-dunskim...
https://www.meblobranie.pl/.../styl-hygge-co-to-jest-i.../
https://twojstyl.pl/.../hygge-czyli-proste-sposoby-na...
https://www.poradnikzdrowie.pl/.../hygge-poszukaj...
https://nietylkofiranki.pl/.../28_styl-hygge-6-porad-jak...
https://www.meble.pl/.../art9050,styl-hygge-zyj-w-zgodzie...
Dajcie znać w komentarzach, czy podoba się Wam ten styl ????
#wartowiedzieć #hygge #twojemetrybiuronieruchomosci #aranżacjwnętrz #ciekaweartykuły #zmiloscidonieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek


Planowanie: boso i z perspektywy podłogi.

Data: 2023-11-27

Autor: Krzysztof Greger

Istnieje pewna magia w prostocie, w chwilach, gdy zdejmujemy buty i siadamy boso...
To ważny moment...Ponieważ w świecie dynamicznych rynków nieruchomości, rozwój biur pośrednictwa zależy w dużej mierze od zdolności do efektywnego wdrażania #nowości, które będą udogodnieniem zarówno dla Klientów, jak i dla nas...
Ale równie ważne jest też miejsce, w którym zaczynamy planować... Miejsce szczególne i bardzo autentyczne - czyli podłoga ???? Siadając na podłodze, odczuwamy bezpośredni kontakt z fundamentem i z naszymi korzeniami. Odkładamy wszelkie sztywne konwencje, otwieramy się na energię otaczającej nas przestrzeni. To wtedy nasze cele i plany nabierają niepowtarzalnego blasku, bo noszą ślady naszych doświadczeń.
Siedząc boso zauważamy szczegóły, których wcześniej nie dostrzegaliśmy. To jakbyśmy stali się bardziej skoncentrowani, bardziej obecni w chwili tworzenia swoich celów. Z tej perspektywy planowanie staje się bardziej intuicyjne, nie ma potrzeby przestrzegania sztywnych schematów. To moment, w którym odkrywamy, że czasem najbardziej efektywne cele kształtują się w prostocie, w bezpośrednim kontakcie z naszą esencją. W tej prostocie kryje się siła transformacji, a nasze założenia nabierają nowego, głębszego znaczenia.
I nawet chłodny listopadowy wieczór nastraja szalenie pozytywnie ☺️
#plany2024 #idzienowe #zinnejperspektywy #twojemetrybiuronieruchomosci #skutecznebiuronieruchomosci

Kolejna umowa przedwstępna sprzedaży domu za nami...

Data: 2023-11-17

Autor: Krzysztof Greger

#umowaprzedwstępna #pasmopelnesukcesow
Z radością informujemy, że podpisaliśmy kolejną umowę przedwstępną sprzedaży domu❗️ Ten przestronny dom w Lubaniu wkrótce zmieni swoich właścicieli #idzienowe Klienci zawarli umowę przedwstępną w formie aktu notarialnego.
Jaka jest różnica między umową przedwstępną sprzedaży zawartą w formie aktu a umową cywilno-prawną❓
Wybór jednej z tych form niesie za sobą różne skutki i inne są sposoby dochodzenia swoich praw, gdyby nie doszło do zawarcia umowy przyrzeczonej. Umowa cywilnoprawna, to umowa zawierana w zwykłej formie pisemnej a zatem jej podpisanie jest szybkie i nie wymaga obecności notariusza. Umowa przedwstępna notarialna nie różni się znacząco treścią od umowy zawieranej w formie pisemnej.
Główna różnica, to taka, iż każda ze stron ma zdecydowanie większe możliwości dochodzenia swoich praw w sytuacji, gdyby druga strona zrezygnowała z zawarcia umowy sprzedaży. W takiej sytuacji można dochodzić swoich praw nad drodze postępowania sądowego. Co do zasady, sąd po zbadaniu umowy przedwstępnej zawartej w formie aktu notarialnego, wydaje oświadczenie woli za stronę, która pomimo zawarcia umowy przedwstępnej w formie aktu, nie chce zawrzeć umowy przyrzeczonej (sprzedaży) i dzięki temu umowa przyrzeczona sprzedaży dochodzi do skutku. Technicznie notariusz przygotowuje taką umowę przeniesienia własności nieruchomości na podstawie orzeczenia sądu i oświadczenia strony, która chce zawrzeć umowę. Dodatkowym zabezpieczeniem kupującego jest możliwość wpisania roszczenia o zawarcie umowy przyrzeczonej do księgi wieczystej.
W historii tej nieruchomości obie strony zanurzyły się głęboko w rozmowy o równowadze i pragmatyzmie. To nie była kwestia niedostatku zaufania czy sympatii, ale raczej wspólnego zrozumienia. Razem postanowili, że poczują się bezpieczniej i już dzisiaj rozpoczną materializację swoich dalszych planów i marzeń.
Ogromne gratulacje dla obu stron tej transakcji❗️Praca z tak wybornymi Klientami to prawdziwa przyjemność. Jesteśmy przekonani o tym, że przyszłość tej nieruchomości będzie równie fascynująca, jak nasza współpraca.
#rezerwacjanieruchomosci #skutecznyagentnieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek #wspanialiklienci #zmiloscidoludzi #twojemetrybiuronieruchomosci #zmiloscidonieruchomosci

Warto wiedzieć.

Data: 2023-11-15

Autor: Krzysztof Greger

Ile "Bezpiecznych Kredytów" udzielono dotychczas❓

Banki podały nowe dane:
➡️Do 9 listopada br. udzieliły 3️⃣3️⃣6️⃣7️⃣7️⃣"Bezpiecznych kredytów" z oprocentowaniem 2️⃣ proc.
➡️Liczba wniosków wzrosła o 3️⃣2️⃣2️⃣7️⃣ do 6️⃣7️⃣0️⃣6️⃣8️⃣
➡️Liczba założonych kont mieszkaniowych wzrosła z 1️⃣5️⃣2️⃣ do 4️⃣2️⃣8️⃣6️⃣ sztuk.
➡️W ciągu czterech miesięcy do banków zgłosiło się ponad 7️⃣8️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ tys. chętnych.
Poniżej linki do ciekawych artykułów na ten temat, z których dowiecie się m.in.:
Czy bezpieczny kredyt 2 proc. jest dobrą opcją dla młodych ludzi❓
Jaki jest wpływ programu na rynek mieszkaniowy❓
Dlaczego nie wszyscy decydują się na rządowy program dopłat❓
Czy w dzisiejszych realiach znalezienie oferty spełniającej oczekiwania jest trudne❓
https://forsal.pl/.../9349333,ile-bezpiecznych-kredytow...
https://forsal.pl/.../9349322,bezpieczny-kredyt-2-proc...
https://forsal.pl/.../9346951,bezpieczny-kredyt-2-proc-na...
Jeśli macie Państwo własne doświadczenia i opinie dotyczące kredytu hipotecznego, podzielcie się nim w komentarzach ????
#wartowiedzieć #twojemetrybiuronieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek #bezpiecznykredyt #zmiloscidonieruchomosci #kredyt2% #kredythipoteczny

Dzień Seniora.

Data: 2023-11-14

Autor: Krzysztof Greger

#celebrujemy #dzienseniora
Z okazji Dnia Seniora wszystkim wciąż młodym duchem Seniorom składamy najserdeczniejsze życzenia, wszelkiej pomyślności, optymizmu życiowego oraz szczęścia w gronie najbliższych❗️
Niech zdrowie otworzy przed Wami drzwi do aktywnego życia, a pasje niech będą źródłem niekończącej się radości.
Niech pomyślność towarzyszy Wam na każdym kroku, a optymizm nie opuszcza nawet na chwilę. Życzymy, aby każdy dzień obfitował w szczęście, a bliscy otaczali Was troską i miłością ❤
Niech jesień życia stanie się dla Was czasem spełnienia marzeń, których dotąd nie było Wam dane zrealizować.
Dziękujemy za Wasz trud, za wsparcie, jakie niesiecie kolejnym pokoleniom, oraz za przekazywane nam cenne wartości.
Wasze pasje, bogata wiedza i nieocenione doświadczenie niech staną się dla nas inspiracją do nieustannego działania ????
W dniu Seniora celebrujemy Wasze życiowe osiągnięcia i składamy hołd Waszej mądrości. Życzymy Wam pięknych chwil, pełnych uśmiechu, spokoju i satysfakcji.
#wdzięczność #twojemetrybiuronieruchomosci #zmiloscidoludzi #biuronieruchomosciwloclawek #ogólnopolskidzieńseniora #życzenia
 

Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana.

Data: 2023-11-10

Autor: Krzysztof Greger

Umowa przedwstępna – to fundament pełniący rolę zabezpieczenia, to kluczowy etap w podróży ku marzeniom i pewności na drodze ku osiągnięciu celów. To nie tylko umowa papierowa, ale węzeł, który splata losy dwóch stron transakcji ????
W przypadku tej nieruchomości zlokalizowanej, w pięknym otoczeniu, tuż przy lesie, przy ulicy Krynicznej, we Włocławku- celem dla Sprzedających była zmiana sposobu życia a nie jedynie wymiana murów na inny kształt przestrzeni. To był ich wielki skok ku zmianie, ku nowemu życiu. Oczywiście, aby rozpocząć realizację planu, należało znaleźć nabywcę na posiadany obecnie dom...
Aby przenieść się w Bieszczady i otworzyć pensjonat agroturystyczny. Marzenie o prowadzeniu takiego ośrodka, od wielu lat drzemało na dnie serca naszych Klientów, wciąż dojrzewając i ewaluując, było jak niewidoczna nić, która tkała się przez lata, oczekując na właściwy moment...Dziś nadszedł ten dzień ???? który w historii ich życia zostanie zapamiętany na zawsze. To nie tylko podpisanie umowy, lecz symboliczny krok w kierunku urzeczywistnieniu potrzeb.
Mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w tym przełomowym momencie… Pojawiły się łzy wzruszenia i serdeczne uściski, towarzyszące dzisiejszej transakcji. Dla Strony Kupującej, to również była wyjątkowa chwila, pełna ekscytacji związana z przeprowadzką ze stolicy do nowego, nieodkrytego jeszcze Włocławka.
25 wieków temu, Heraklit z Efezu mówił: „Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana.” Dzisiaj te słowa nabierają nowego wymiaru, stając się świadkiem przemiany, która odbyła się w sercach i umysłach naszych Klientów. To nie tylko zmiana adresu, lecz przemieszczenie się w głąb własnych marzeń i aspiracji. Dzisiejszy dzień, przypomina nam, jak bardzo życie jest pełne niespodzianek...
#umowaprzedwstępna #pasmopelnesukcesow #domsprzedażwloclawek #dobraofertadlarodziny #domnasprzedaż #twojemetrybiuronieruchomości #twojastronanieruchomości #jedenobraztysiącsłów #skutecznyagentnieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek

Wymarzona działka...

Data: 2023-11-09

Autor: Krzysztof Greger

Posiadanie własnego kawałka ziemi to myśl, która wielu z nas motywuje do rozglądania się za działką pod budowę domu.
Wymarzona działka to miejsce, gdzie człowiek momentalnie staje się szczęśliwy, a życie po prostu płynie swoim tempem.
Jednak od wybrania ziemi i jej kupna, do rozpalenia ognia w kominku długa droga... Można ją jednak skrócić, trzymając się dobrze opracowanego planu działania ????
Od czego zatem zacząć❓ Może od zadania sobie serii pytań dotyczących wymarzonej działki budowlanej. Czy lepiej wybrać teren w zurbanizowanej części, czy też zdecydować się na działkę poza miastem, ale bliżej natury❓Niebagatelną zaletą jest bliska lokalizacja szkół, miejsca pracy czy też dostępności do miejsc rozrywki.
Już przed zakupem działki dobrze jest wiedzieć, jak duży dom chce się na niej wybudować. Nie ulega wątpliwości, że im większa działka, tym więcej prywatności. Przyjmuje się, że na dom o powierzchni ok. 100 m2, wystarczy teren pod zabudowę o powierzchni 400-500 m2.
Każdy z nas jest inny, spędza dzień po swojemu i potrzebuje różnej przestrzeni do funkcjonowania. Im bardziej sprecyzowane będą nasze potrzeby, tym lepiej...
Ważne jest zapoznanie się z aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. W praktyce oznacza to tyle, że jako inwestorzy musimy dostosować się do różnych przepisów, jak np. wysokość budynku, geometria dachu, dopuszczalna powierzchnia zabudowy, odległość od jezdni itp., które są na stałe wpisane w daną działkę.
To tylko kilka z etapów, które przeszedł nasz Klient- obecnie szczęśliwy właściciel????działki przy ulicy Słodowskiej, we Włocławku. Była to idealna opcja dla osób aktywnych. Piękne położenie z dogodną infrastrukturą komunikacyjną, bliskość Parku na Słodowie, basenu, Parku Kujawia, to tylko niektóre parametry, które pomogły podjąć decyzję... I wybrzmiało magiczne: Tak❗️
Gratulujemy serdecznie Panie Jakubie i życzymy wszelkiej pomyślności❗️
#pasmopelnesukcesow #zmiloscidoludzi #biuronieruchomosciwloclawek #aktnotarialny #butyklienta #twojemetrybiuronieruchomosci #dzialkanasprzedaz #dzialkawloclawek #wspanialiklienci


Warto wiedzieć - jak zabezpieczyć altanę na zimę ?

Data: 2023-11-08

Autor: Krzysztof Greger

Altana ogrodowa to urocze miejsce relaksu, z którego najczęściej korzystamy latem. Niestety, zimą może stać się areną walki z surowymi warunkami pogodowymi. Śnieg, mróz i deszcz mogą znacząco skrócić żywotność drewnianej konstrukcji altany, a nawet spowodować jej całkowitą konieczność wymiany.
Jak zatem przygotować altankę na zimę i sprawić, by przetrwała silne mrozy❓
Istnieje kilka kluczowych kroków, które można podjąć:
✅Dokładnie oczyścić altanę z liści i innych resztek.
✅Zabezpieczyć drewniane elementy.
✅Następnie można zastosować specjalne impregnaty.
✅Altanę przed zimą warto też odpowiednio osłonić.
✅Przy opadach śniegu ważne będzie pamiętanie o regularnym odśnieżaniu.
Podsumowując, zimowa ochrona altanki ogrodowej to nie tylko sposób na zachowanie jej piękna, ale także na przedłużenie jej trwałości. Dzięki odpowiednim zabiegom konstrukcja ta będzie gotowa stawić czoła nawet najbardziej kapryśnym zimowym warunkom.
Jeśli macie Państwo praktyczne wskazówki, jak zabezpieczyć altankę na zimę i jesień podzielcie się nimi w komentarzach ????
Poniżej linki do ciekawych artykułów na ten temat, z który dowiecie się m.in. jak samodzielnie wykonać plandekę, jakich impregnatów użyć, jak korzystać z dobrodziejstw altany zimą…
https://www.sakoexpo.com.pl/.../58_wlasna-oslona-altany...
https://www.otodom.pl/.../jak-zabezpieczyc-altane-na-zime
https://kempar.pl/blog/jak-zabezpieczyc-altane-na-zime/
https://nowoczesne-domki.pl/czy-da-sie-korzystac-z.../
https://www.domywstylu.pl/.../jak-przygotowac-altane-na.../
#wartowiedzieć #twojemetrybiuronieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek #altanaogrodowa #zmiloscidonieruchomosci


Wybrany został optymalny wariant❗️ Co to oznacza❓

Data: 2023-11-07

Autor: Krzysztof Greger

Aby wyjść do Klientów z szerszym wachlarzem usług w salonie fryzjerskim została wydzielona przestrzeń na salon kosmetyczny. Taki model biznesowy w #branżabeauty sprawdza się idealnie a satysfakcja Klientów, którzy mogą w jednym miejscu skorzystać z wielu usług nieoceniona❗️
Wariant optymalny posiada wiele zalet: gwarantuje różnorodność usług w jednym miejscu, podnosi motywację do współdziałania i budowania przestrzeni, w której Klienci będą czuli się #wspaniale, zwiększa rozpoznawalność salonu na rynku, usprawnia procesy dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, podnosi poziom kreatywności i profesjonalizmu...Jest to szalenie korzystne rozwiązanie❗️
Paniom serdecznie gratulujemy podjętej decyzji????Życzymy samych sukcesów w Waszej przedsiębiorczej podróży w obszarze urody i pielęgnacji. Niech Wasza pasja, determinacja i zaangażowanie w to, co robicie, będą źródłem inspiracji dla innych. Niech Wasz wysiłek przyniesie obfite owoce i satysfakcję. Niech Wasze firmy kwitną, przyciągając lojalnych Klientów, a Wasze usługi niech zdobywają uznanie Niech każdy dzień będzie okazją doskonalenia się, przyczyniając się do Waszego wspólnego sukcesu. Życzymy Wam nie tylko finansowego powodzenia, ale również równowagi w życiu osobistym. Niech praca w branży beauty przynosi Wam satysfakcję i spełnienie, a każdy nowy dzień niech będzie pełen piękna i inspiracji❗️

#salonfryzjerskiwloclawek #salonmaiciurewloclawek
#współpracasięopłaca #opalanienatryskowewloclawek
#twojemetrybiuronieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek
#salonpaznokciwloclawek #lokaldowynajęcia #pasmopelnesukcesow

Właściwa chwila nigdy nie nadchodzi.

Data: 2023-11-06

Autor: Krzysztof Greger

Jesienny późny wieczór, Bydgoszcz opanowała nocna cisza, ale w tej windzie unosi się euforia i energia, pomimo zmęczenia...
Za oknami szum wiatru, który przypomina o niekończących się możliwościach i potencjale, jaki tkwi w każdym z nas... To prawda, że czasem musimy tylko sobie o tym przypomnieć lub szczęśliwie spotkać niezwykłych ludzi, którzy w nas to wywołają...
Dziś powrót do domu będzie czymś więcej, niż tylko zwykłym powrotem... Będzie to czas symbolizujący determinację i przekraczanie własnych granic.
,,Jeżeli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób”– Napoleon Hill.
Wiemy, że nadchodzi wyjątkowy czas. Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania. Dziękujemy❗️
#szkolenie #wdzięczność #zmiloscidoludzi #twojemetrybiuronieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek#pasmopelnesukcesow


Umowa przedwstępna - to manifestacja bezpieczeństwa i pewności kroczenia drogą w kierunku spełnienia marzeń.

Data: 2023-11-03

Autor: Krzysztof Greger

Kiedy dłoń nareszcie spoczywa na papierze, a długopis zdaje się unosić sam, serce bije mocniej, a oczy świecą od ekscytacji. To jest ten moment, kiedy Klientów ogarnia ogromna radość i #emocje które trudno opisać słowami.
Podpisanie umowy przedwstępnej zakupu wyśnionego domu, to nie tylko krok w procesie nabywania nieruchomości. To manifestacja bezpieczeństwa, pewności kroczenia drogą w kierunku spełnienia marzeń, które tak długo w nas tkwią. To moment, kiedy możemy spojrzeć w przyszłość z ufnością, wiedząc, że kawałek naszego świata właśnie stał się realny.
Ta chwila jest nie tylko ważna, ale jest również przesiąknięta emocjami i znaczeniem. Jest to moment, w którym marzenia o własnym domu przestają być abstrakcyjnym celem. Każdy podpis na umowie jest krokiem ku spełnieniu planów życiowych. To uczucie, to prawdziwa odmiana triumfu, która wypełnia serce dumą.
Razem z Państwem cieszymy się z tego przełomowego momentu, dziękujemy za emocje i poczucie satysfakcji, których doświadczamy dzięki Państwa zaufaniu. Ta emocjonalna podróż jest równie ważna jak każdy krok formalny. Dzięki Państwu nasza praca nabiera głębi i znaczenia, a Wasze radości stają się naszą największą nagrodą. Gratulujemy podjęcia decyzji o zakupie tego pięknego i ekonomicznego domu w Aleksandrowie Kujawskim.
#marzeniasiespełnia #twojemetrybiuronieruchomosci #domaleksandrówkujawski #zmiloscidoludzi #skutecznyagentnieruchomosci #sprzedażdomu #biuronieruchomosciwloclawek #umowaprzedwstepna
#pasmopelesukcesów #buisness #biuro #praca #workhard #motivation #teamwork #workinprogress #worktime #workday #wloclawek #biuronieruchomosciwloclawek

Marzenie Marty i Adama w trakcie realizacji...

Data: 2023-10-26

Autor: Krzysztof Greger

Ta potrzeba tkwiła w ich sercach, rozwijając się od pierwszego roku studiów. Wtedy jeszcze byli tylko nastolatkami o wielkich wizjach – marzyli o własnym domu w sercu wielkiego miasta ????Ale życie miało dla nich zupełnie inne plany.
Na drugim rok studiów, rozpoczęli pracę w potężnej korporacji. To były czasy, kiedy pracowali po 8️⃣0️⃣ godzin tygodniowo, a powroty do rodzinnego miasta były coraz rzadsze. Mieszkali w kawalerce na parterze, w wieżowcu, gdzie słońce zdawało się być zgoła nieosiągalne.
Dzięki tym doświadczeniom dowiedzieli się co jest dla nich ważne a co nie do zaakceptowania. Ostatecznie, wspólna decyzja doprowadziła do wyprowadzki z miasta, gdzie marzenia były osadzone w szklanych wieżowcach, do malowniczo położonego Lipna. Podjęli decyzję o kupnie przestronnego domu, w którym będą mieszkać i prowadzić własną działalność. Pełni nadziei na częstsze spotkania z rodziną i na to, że przyjaciele znów będą częścią ich życia????
Gratulujemy wytrwałości w dążeniu do celu i życzymy wszelkiej pomyślności❗️

Backstage !

Data: 2023-10-21

Autor: Krzysztof Greger

Zapraszamy na backstage❗️ Zakończenie Sezonu 1 serii Ubezpieczać to rozumieć
Dziś z ogromną radością zwracamy się do Was zza kulis 1 Sezonu serii ,,Ubezpieczać to rozumieć". Jesteśmy przepełnieni entuzjazmem i wdzięcznością za to, jak serdecznie przyjęliście nasze dotychczasowe odcinki. Oraz dumni z faktu, iż pomogliśmy w podjęciu ważnych decyzji, tak wielu z Was.
Po wielu tygodniach intensywnej pracy i z pasją oddawania Wam treści, jakimi są ubezpieczenia & nieruchomości, jesteśmy gotowi ogłosić, że zakończyliśmy nagrania sezonu pierwszego ????To było dla nas niezwykłe doświadczenie, a Wasz pozytywny odbiór dodawał nam skrzydeł ????
Chcielibyśmy podziękować Jakub Szydłowski - Ubezpieczać to rozumieć za nieocenioną pomoc w tworzeniu treści. To niesamowite, jak można połączyć powagę tematów tak istotnych jak ubezpieczenia i nieruchomości z radością, zabawą i jednocześnie dystansem do siebie????
Chcemy zakończyć tę zapowiedź słowami Henry'ego Forda, które idealnie oddają naszą filozofię: "Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces." Jesteśmy przekonani, że to motto będzie towarzyszyć nam w ????kolejnym sezonie, który już przygotowujemy.
Jeśli jesteście ciekawi, co działo się "za kulisami" podczas naszych nagrań, zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku. Znajdziecie w nim momenty pełne spontanicznego śmiechu i autentyczności ????
Dziękujemy za wsparcie i za to, że Jesteście Państwo częścią naszej przygody. Wkrótce wrócimy z nowymi, fascynującymi tematami i nowymi odcinkami, które mamy nadzieję, będziecie oglądać z takim samym zainteresowaniem. Do zobaczenia w kolejnym sezonie!

 

Motto, na każdy dzień tygodnia mamy inne…

Data: 2023-10-20

Autor: Krzysztof Greger

Dziś oficjalnie zostały przekazane klucze do kolejnej sprzedanej nieruchomości, mieszkania przy ulicy Płowieckiej❗️
Nie byłoby w tym nic wyjątkowego, gdyby nie fakt, iż zarówno strona kupująca jak i strona sprzedająca, to Klienci którzy po raz kolejny zdecydowali się skorzystać z usług naszego biura nieruchomości. Dla nas to powód do satysfakcji i dumy. Coś co podnosi nasze morale oraz upewnia nas w tym, że obrana droga jest dobrym kierunkiem.
Od początku traktujemy doskonałą obsługę Klienta jako naszą filozofię życia biznesowego. Każdego dnia naszym celem jest podnoszenie się na wyższy poziom. To nie jest tylko motto… Motto, na każdy dzień tygodnia mamy inne…
Poniedziałek (Pasja):
,,To, jak klient postrzega świat – to Twoja rzeczywistość” – Kate Zabrskie
Wtorek (Wertowanie danych):
„Każdy kontakt, jaki mamy z klientem, wpływa na to, czy wróci, czy nie. Musimy być świetni za każdym razem, bo inaczej ich stracimy”. –Kevin Stirtz
Środa (Szukanie rozwiązań):
„Najcenniejszym zasobem, jaki możesz dać klientom, jest Twój czas. Posłuchaj ich, aby odkryć ich prawdziwe potrzeby. Tylko wtedy można znaleźć sposób na rozwiązanie ich problemów lub spełnienie ich oczekiwań. Traktuj przyczynę, a nie tylko objawy. ”- Ginger Conlon
Czwartek (Czas wniosków):
„Świetna obsługa klienta nie oznacza, że klient ma zawsze rację, to znaczy, że jest on zawsze honorowany”. – Chris LoCurto
Piątek (Pora na szampana):
„Postrzegamy naszych Klientów jako zaproszonych gości na przyjęciu, a my jesteśmy gospodarzami. Każdego dnia naszym zadaniem jest ulepszanie każdego ważnego aspektu obsługi klienta”. – Jeff Bezos
Sobota (Sporządzanie planu):
„Marketing to nie sztuka znajdowania sprytnych sposobów pozbycia się tego, co się robi. To sztuka tworzenia prawdziwej wartości dla klienta”. – Philip Kotler
Niedziela (Nie tylko dla wyniku):
„Ludzie sukcesu zawsze szukają możliwości pomagania innym. Osoby, którym się nie powiodło, zawsze pytają: „Co ja z tego będę miał?” – Brian Tracy
Mamy świadomość tego, że Klient zachwycony, czyli taki, którego oczekiwania zostały przekroczone, z pewnością zechce powrócić... 
więcej

Chroń co ważne.

Data: 2023-10-19

Autor: Krzysztof Greger

Pośrednik w pracy...

Data: 2023-10-17

Autor: Krzysztof Greger

Kolejna rekomendacja.

Data: 2023-10-13

Autor: Krzysztof Greger

Monika Krzyżanowska, kobieta o wielu talentach, właśnie odnotowała kolejny sukces jako pośredniczka w obrocie nieruchomościami i znakomita home stagerka????
Jej najnowsze osiągnięcie to przypływ pozytywnych opinii i euforii ze strony Klientów, którzy doświadczyli Jej wyjątkowych umiejętności.
To, co wyróżnia Monikę, to niebywała skuteczność, niesamowite umiejętności negocjacyjne i zdolność do tworzenia niezwykłych przemian w nieruchomościach.
Przemyślana selekcja detali wystroju, optymalizacja przestrzeni i wprowadzenie nowoczesnych, przytulnych akcentów sprawiły, wyjątkową przestrzenią do życia, co skłoniło nabywcę do podjęcia natychmiastowej decyzji o zakupie.
Te emocje, entuzjazm i uznanie ze strony Klientów są świadectwem nie tylko profesjonalizmu Monika Krzyżanowska, ale również jej zdolności, które sprawiają, że nieruchomości, którymi się zajmuje stają się wyjątkowymi miejscami do życia.


W tej historii chodziło o coś więcej...

Data: 2023-10-12

Autor: Krzysztof Greger

W naszym biurze nieruchomości panuje zasada, że profesjonalizm i błyskawiczne działanie to nasza wizytówka. Dlatego, kiedy na biurku pojawiło się zlecenie wynajęcia mieszkania przy ulicy Okrzei, zaczęliśmy działać standardowo.
I znaleźliśmy chętnego najemcę, w dwa dni...
Ale, w tej historii chodziło o coś więcej niż tylko znalezienie nowego dachu nad głową. Chodziło o fajnego tatę i jego urocze dzieci.
Już po pierwszym kontakcie, czuliśmy, że to mieszkanie było ,,przeznaczone" dla nich. Byliśmy absolutnie przekonani o tym, że jest to idealna opcja dla tej wyjątkowej rodziny.
Zaczęliśmy działać w zawrotnym tempie. Zorganizowaliśmy wszystkie czynności i formalności praktycznie na ,,wczoraj". Nieruchomość była dopasowana, pod tę konkretną rodzinę pod wieloma względami…Mieszkanie było usytuowane tuż obok przedszkola i szkoły. Dzięki temu tata nie będzie poświęcał dużo czasu na dojazdy do pracy, a dzieci będą miały zapewnioną wygodną logistykę.
Gdy nadszedł dzień przeprowadzki w oczach taty i dzieci błyszczały promienie radości. To był początek nowego rozdziału w ich życiu, a my byliśmy dumni, że mogliśmy pomóc tej sympatycznej rodzinie odnaleźć swój wymarzony kąt. Widząc uśmiechy na ich twarzach, poczuliśmy prawdziwą satysfakcję, mając świadomość tego, że to właśnie mieszkanie stanie się dla nich prawdziwym domem na długi czas….


Zapraszamy krótki fragment z debaty.

Data: 2023-10-12

Autor: Krzysztof Greger

Rynek pierwotny i wtórny, inflacja, wysokie stopy procentowe, drogie kredyty – czy stać nas jeszcze na własne M

Zapraszamy krótki fragment z debaty, w której swoimi doświadczeniami podzielili się: Monika Matecka specjalistka od kredytów, Piotr Toporek specjalista od ubezpieczeń, Barbara Jetz-Greger pośredniczka w obrocie nieruchomościami. Prowadzenie: Paweł Sito, dziennikarz radiowy, prasowy i telewizyjny.

 

więcej

Home staging działa! | SFERA WIZJONERÓW

Data: 2023-10-10

Autor: Krzysztof Greger

????Rozmowy ze świata-PANAMA❗️
Zapraszamy na cykl: Rozmów ze świata.
Dziś zabieramy Was w podróż po świecie. Ten wywiad odbył się w dwóch krajach i na dwóch kontynentach. W Polsce ja, na świecie Tomasz Słodki, który postanowił mnie przepytać. Tomek podróżuje po świecie i rozmawia z przedsiębiorczymi osobami. Co z tego wyszło, zobaczcie. Czekamy na Wasze komentarze i wrażenia.
Porozmawiamy o home stagingu - czyli o tym:
,,Jak przygotowujemy marzenia do przeprowadzki"❓
Czym jest i jak działa❓
Czy to działania z elementami sztuki czy tylko marketing❓
Co powoduje, że czas sprzedaży skraca się o aż 40%, a cena, jaką można uzyskać za nieruchomość, wzrasta o przeciętnie 10%❓
Prowadzący: Tomasz Słodki pomysłodawca Sfery Wizjonerów, dziennikarz, redaktor naczelny Multiferencji, współpracował jako dziennikarz z TVP i TVN
#sferawizjonerów
#rozmowyzeswiata
#biuronieruchomosciwloclawek
#twojemetrybiuronieruchomości
#homestaging
#skutecznyagentnieruchomosci

 

Zapraszamy❗️Sezon 1 Odcinek 7 serii Ubezpieczać to rozumieć

Data: 2023-10-07

Autor: Krzysztof Greger

Dziś Jakub Szydłowski - Ubezpieczać to rozumieć opowie o tym: Jakie sytuacje i koszty są objęte ochroną ubezpieczenia od awarii prądu❓
Jak nazywa się rodzaj ubezpieczenia, które obejmuje awarie prądu i szkody w zamrażalniku, w tym utratę leków❓ Czy istnieje specjalne ubezpieczenie dla utraty żywności i leków ❓ Jakie warunki i sytuacje są objęte ochroną ubezpieczenia❓ Gdzie można znaleźć szczegółowe informacje na temat takiej polisy❓

Gorąco zachęcamy do zadawania pytań w komentarzach oraz w wiadomościach prywatnych❗️

 

VI edycja Konferencji Firma Przyszłości 2023

Data: 2023-10-06

Autor: Krzysztof Greger

4 października Toruń stał się nie tylko miastem pierników???? i astronomicznych odkryć????ale także epicentrum przyszłości biznesu i przedsiębiorczości❗️

Odbyła się VI edycja Konferencji Firma Przyszłości 2023 wydarzenia, które podbiło serca i umysły przedsiębiorców, innowatorów oraz pasjonatów rozwoju.

To coroczne wydarzenie, które przyciąga setki ludzi pełnych pasji, pomysłów i zdeterminowanych do osiągnięcia sukcesu w trudnych czasach, jakie dziś nas otaczają. Tutaj, spotykają się odważni wizjonerzy, gotowi stawić czoła wszelkim wyzwaniom, jakie stawiają współczesne realia biznesowe.

Jak przetrwać, jak się rozwijać, w jakiej sytuacji gospodarczej prowadzimy biznesy, o zbieraniu danych, o tym jak zabezpieczyć firmę przed hakowaniem, o tym jak pracować na własnych zasadach, tylko kilka z omawianych zagadnień...

Dla nas Konferencja Firma Przyszłości to bezcenne wydarzenie. W jednym miejscu wiedza, inspiracja i motywacja. Był to bardzo produktywny i owocny czas, za który chcemy podziękować:

- niesamowitym Organizatorom, za zaangażowanie w przygotowanie tego imponującego wydarzenia,

- niezastąpionym i charyzmatycznym Prelegentom, którzy podzielili się swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem (Agnieszka Staniszewska, Arkadiusz Karwacki, Bartosz Stawski, Kamil Kozieł, Katarzyna Krupa-Lipińska, Maciej Samcik, Marcin Wiecki, Martyna Tarnawska, Monika Fill, Michał Podczarski, Patrycja Mikutaniec, Piotr Józefiak, Piotr Konieczny, Renata Bratkowska, Tomek Graszewicz, Tomasz Palak, Wojciech Ławniczak, Zofia Piwowarek),

- zacnym Partnerom, za wsparcie tego spektakularnego wydarzenia,

- wszystkim wspaniałym Uczestnikom za obecność i wyjątkową atmosferę, networking i wymianę pomysłów.

To był dzień pełen, wiedzy, cennych spotkań i inspiracji do odważnych kroków w kierunku biznesowej przygody, która nigdy się nie kończy. To dzień, który z pewnością zostanie na długo w naszej pamięci.
 

To dopiero prawdziwa skuteczność !

Data: 2023-10-05

Autor: Krzysztof Greger

Jeśli wierzyć w słuszność stwierdzenia, że spokojne morze nigdy nie wydało utalentowanych żeglarzy, to nasza pośredniczka w obrocie nieruchomościami Monika Krzyżanowska pływała jedynie w czasie sztormów❗️

Cechuje Ją chłodna kalkulacja i umiejętność utrzymania nerwów na wodzy, nawet wtedy, gdy wzmaga się wiatr. Jak już udowodniła wielokrotnie w każdych warunkach jest w stanie dotrzeć do wyznaczonego celu, a po drodze zebrać do sakwy sporo złotych monet. Natomiast Jej główny atut to SKUTECZNOŚĆ❗️

Według Moniki rynek nieruchomości należy do wymagających. Ponieważ w grę wchodzą duże pieniądze i realizacja marzeń. Finalizacja transakcji wymaga kompetencji miękkich, umiejętności natychmiastowego odnalezienia się w trudnej sytuacji, a czasem także odrobiny… szczęścia.

Tym razem szczęście uśmiechnęło się również do Klientów sprzedających swoje mieszkanie przy ulicy Toruńskiej, ponieważ dzięki niezawodności i determinacji Moniki, nieruchomość znalazła swojego nabywcę już przy pierwszej prezentacji. To dopiero prawdziwa skuteczność❗️
#pasmopełnesukcesów
#twojemetrybiuronieruchomości
#skutecznyagentwloclawek
#aktnotarialny

Kobieca i męska perspektywa…

Data: 2023-10-03

Autor: Krzysztof Greger

Emocje a logika - jak mężczyźni i kobiety wybierają mieszkanie❓
Zupełnie inaczej mężczyźni i kobiety traktują zakup mieszkania.
????‍♂️Męska perspektywa:
✔️Szczegóły nie mają znaczenia, ważny jest wynik.
✔️Powierzchnia mieszkania jest kluczowa, układ przestrzenny jest mniej istotny.
✔️Stan techniczny, koszty utrzymania i bezpieczeństwo są priorytetami.
✔️Mężczyźni zazwyczaj ograniczają liczbę rozważanych opcji.
????Kobieca perspektywa:
✔️Kobiety podejmują decyzje intuicyjnie, kierując się uczuciami i atmosferą.
✔️Szukają idealnego mieszkania, zwracając uwagę na estetykę i wygodę.
✔️Stan mieszkania i jego praktyczność są kluczowe.
W związku z tym, że szczęśliwy nabywca mieszkania przy ulicy Planty to mężczyzna, sprzedający również, tak więc na oficjalne przekazanie tej pięknej nieruchomości udał się Krzysztof, pełniący rolę ambasadora naszego biura❗️
Gratulujemy i pozdrawiamy Panów serdecznie????

Kawa i sprzedaż domu to tajemniczy duet: jedno rozgrzewa serce, a drugie portfel !

Data: 2023-09-29

Autor: Krzysztof Greger

Kawa i sprzedaż domu to tajemniczy duet: jedno rozgrzewa serce, a drugie portfel, ale oboje potrafią stworzyć atmosferę, która sprawia, że każda rozmowa nabiera smaku i nuty ekscytacji❗️
To jest ten moment, na który czekałam, czyli czas po zawartym akcie notarialnym, po sprzedaży klimatycznego dom w Wieńcu. To chwila spokoju, ciszy, i czasu tylko dla mnie i tej filiżanki aromatycznej kawy, która teraz stoi przede mną ☕
Filiżanka kawy, jest jak towarzysz wierny w gorących negocjacjach, ale teraz jest nagrodą, smacznym zwieńczeniem tej drogi. To była droga, która prowadziła nas do udanej sprzedaży tego urokliwego domu w Wieńcu, położonego w malowniczej osadzie uzdrowiskowej.
Kawa, którą teraz piję, jest perfekcyjnie dostosowana do moich upodobań, tak samo jak ten sprzedany dom został dopasowany do potrzeb Klientów, którzy go kupili.
Cieszę się naszym wspólnym sukcesem????Rozmyślam o tym, jak wiele pracy solidarnie włożyliśmy w to, by spełnić czyjeś marzenia o niezwykłym miejscu do życia.
Teraz jednak nadszedł czas na moje marzenia. Siedzę tu, w tej pięknej, niemalże pustej kawiarni i delektuję się ciszą. To ona jest w tym momencie moim najlepszym przyjacielem. Odpoczywam od pośpiechu, telefonów, maili... Tylko ja i filiżanka kawy.
Czuję wewnętrzny spokój i ogromną satysfakcję. To nie luksusy czy bogactwo, ale poczucie spełnienia zawodowego, tak działa... Właśnie to uczucie sprawia, że nasze pozornie zwykłe biuro nieruchomości staje się miejscem, w którym można odnaleźć piękno w prostocie i magię w codzienności ????
#twojemetrybiuronieruchomosci
#biuronieruchomościwłocławek
#pasmopelnesukcesow
#zmiloscidoludzi
#skutecznyagentnieruchomosciwloclawek

Kiedy towarzyszy wciąż ta sama ekscytacja, co na początku❗

Data: 2023-09-26

Autor: Krzysztof Greger

Kiedy rano wstajesz, a serce bije Ci tak samo mocno, jak wtedy, gdy pierwszy raz przekroczyłeś próg swojego nowego miejsca pracy, wiesz, że jesteś w odpowiednim miejscu❗To uczucie ekscytacji, które towarzyszy Ci każdego dnia, jest jak iskra, która podsyca Twoją motywację. To nie jest tylko praca, to przygoda, która trwa❗
Pamiętasz ten dzień, kiedy zaczynałeś❓Byłeś pełen nadziei, gotów na nowe wyzwania, gotów pokonać wszelkie trudności... Teraz kiedy upłynęło dużo czasu, to uczucie wciąż jest z Tobą. Nadal wchodzisz do biura z tym samym entuzjazmem, co na początku. Codziennie czujesz się jak odkrywca, który dociera do nowych ludzi, nieruchomości i miast...
Wiele osób dziwi, Twoje podejście i niezwykłe pokłady energii...
Ty jednak wiesz, że to właśnie ta ekscytacja jest Twoim największym atutem. To ona pozwala Ci podejmować wyzwania, które wydają się niemożliwe do zrealizowania. To ona sprawia, że każdy dzień w pracy jest dla Ciebie pełen niespodzianek i odkryć.
To intensywna jazda rollercoasterem, która trwa przez cały rok. Każdy projekt, każde nowe wyzwanie to okazja do rozwijania się i pokazywania, czego jesteś naprawdę wart. W końcu nie jest to tylko praca. To pasja, misja i życiowa przygoda❗
Jesteśmy głęboko przekonani, o tym, że właśnie dzięki temu, niekonwencjonalnemu podejściu rodzą się niesamowite pomysły. Jesteśmy pełni wiary, w to, że warto robić to, co człowiekowi w duszy gra. Nazywanie pracy swoją pasją może wydawać się banałem, jednakże my jesteśmy przeświadczeni i tym, że posiadamy najlepszą pracę na świecie. Dodatkowo entuzjazm w działaniu powoduje, że praca staje się przyjemnością a jakość życia jest znacznie wyższa❗
#twojemetrybiuronieruchomości
#pasmopełnesukcesów
#biuronieruchomościwłocławek
#zmiłościdoludzi
#nowyprojekt
#nowewyzwanie


Zapraszamy❗️Sezon 1 Odcinek 6 serii Ubezpieczać to rozumieć.

Data: 2023-09-23

Autor: Krzysztof Greger

Dziś Jakub Szydłowski - Ubezpieczać to rozumieć opowie o ubezpieczeniu mieszkania od kradzieży.
Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze polisy❓
Jakie straty spowodowane kradzieżą obejmuje polisa❓
Czy warto zastanowić się nad wartością wszystkich cennych przedmiotów❓
Jakich obowiązków należy dopełnić❓
Gorąco zachęcamy do zadawania pytań w komentarzach oraz w wiadomościach prywatnych❗️
#agentubezpieczeniowy
#ubezpieczactorozumiec
#ubezpieczenienieruchomosciodkradziezy
#agentnieruchomości
#ZmiłościDoLudzi
#twojemetrybiuronieruchomości
#biuronieruchomościwłocławek


 

Agent nieruchomości, a środki transportu.

Data: 2023-09-22

Autor: Krzysztof Greger

Mówi się, że agent nieruchomości powinien zawsze dostosować środek transportu do konkretnej sytuacji i potrzeb Klienta. Ale u nas to nie tylko mówienie – to działanie❗️
Dla niektórych Klientów, pracownicy biura nieruchomości na motocyklu to prawdziwi bohaterowie energii, mobilności i gotowości do działania. A Wy co sądzicie❓
Dla nas jazda na motocyklu to nie tylko wybór, to przede wszystkim gwarancja szybszego czasu dojazdu. Nie wspominając nawet o dawce adrenaliny i ekscytacji, jaką dostarcza nam każda podróż. Motocykle potrafią omijać korki, co sprawia, że jesteśmy tam, gdzie trzeba być znacznie szybciej. To szczególnie istotne w pilnych sprawach, gdy każda chwila ma znaczenie. Jesteśmy gotowi ruszyć w teren, by zapewnić Wam najlepszą obsługę❗️
Pięknego weekendu❗️


 

Nie zawsze jest łatwo i szybko.

Data: 2023-09-19

Autor: Krzysztof Greger

Niekiedy droga ku marzeniom jest wyboista i pełna przeszkód, ale historia tej wyjątkowo urokliwej działki w Adaminowie, to opowieść o wytrwałości i determinacji????
Klienci, którzy po raz pierwszy zobaczyli to miejsce, od razu poczuli, że to jest to - idealna przestrzeń do zbudowania wymarzonego domu. Malownicza okolica, las, świetny dojazd -to tylko kilka plusów tej działki. Niestety, przepisy i formalności prawne próbowały stanąć na ich drodze, zwłaszcza te dotyczące prawa pierwokupu.
Ale Ci, niezłomni poszukiwacze nie dali za wygraną. Choć nabycie działki nie było zadaniem łatwym, ich cierpliwość była nie do zachwiania. Sprzedający, z kolei, byli równie zdeterminowani.
Po wielu miesiącach pracy i staranności, w końcu udało się spełnić marzenia wszystkich zainteresowanych stron.
To było prawdziwe wyzwanie, ale pokazali, że cierpliwość i determinacja są kluczem do osiągnięcia celu. Nie tylko zdobyli wymarzoną działkę, ale także stali się jeszcze silniejszymi -jako para ????‍❤️‍????Ich nowy dom z pewnością będzie pełen miłości, a to miejsce, gdzie spełnią swoje marzenie, stanie się świadkiem ich niezwykłej siły.
Dziś radość i ulga ogarnęły wszystkich, gdy akt notarialny w końcu został podpisany. To prawdziwa historia sukcesu i triumfu nad przeciwnościami. Brawo dla Was????
Dziękujemy za zaufanie i możliwość uczestniczenia w całym procesie. Dziś świętujemy wszyscy????
#zmiloscidoludzi
#skutecznyagentnieruchomosci
#twojemetrybiuronieruchomosci
#zmiloscidonieruchomosci
#pasmopelnesukcesow
#biuronieruchomosciwloclawek

Ekonomiczny dom, gotowy do zakupu - wywiad z ekspertem ds. certyfikatów energetycznych.

Data: 2023-09-18

Autor: Krzysztof Greger

Zapraszamy na wywiad z ekspertem ds. certyfikatów energetycznych połączony z prezentacją ekonomicznego domu podczas Dnia Otwartego❗️
#swiadectwacharakterystykienergetycznej
#dzieńotwarty
#skutecznyagentnieruchomosci
#pasmopełnesukcesow
#twojemetrybiuronieruchomosci
#wywiadzekspertem
#domaleksandrowkujawski

 

Sprzedane podczas pierwszej prezentacji❗️

Data: 2023-09-15

Autor: Krzysztof Greger

Co musiało się zadziać, żeby to nastąpiło❓
Co skłoniło nabywcę do decyzji o natychmiastowej podróży
setki kilometrów pociągiem w stronę urokliwego Włocławka ❓
Jak w tym pięknym niespełna 50- metrowym mieszkaniu wygenerowaliśmy przestrzeń na magiczne sanktuarium do
pracy, dla znanej malarki obrazów❓
Zapraszamy Was serdecznie, abyście mogli odkryć
odpowiedzi na te i inne nurtujące pytania.
To prawdziwa okazja, by zanurzyć się w naszej historii i dowiedzieć się, jak pomagamy współtworzyć piękne historie naszych Klientów.
Jutro, podczas "Dnia Otwartego" wspaniałego domu położonego
w Aleksandrowie Kujawskim będziecie Państwo mieli okazję
bliżej poznać nasz zespół.
Czekamy na Was od godziny 14 do 18.
Jeśli jednak nie możecie dotrzeć Państwo w tym terminie,
nie martwcie się❗️
Jesteśmy dostępni pod numerami tel.
☎️665 335 138 ☎️ 723 426 889
Dobrego weekendu❗️
#twojemetrybiuronieruchomości
#zmiloscidoludzi
#dzieńpokazowynieruchomości
#zmiloscidonieruchomosci
#pasmopełnesukcesów

W rytmie walca wiedeńskiego.

Data: 2023-09-13

Autor: Krzysztof Greger

W naszej pracy nie ma nic bardziej radosnego i satysfakcjonującego niż spotkanie ludzi, którzy są wspaniali w każdym calu ????
To uczucie zachwytu, jest niełatwe do opisania słowami, ale postaramy się podzielić się tym emocjonalnym aspektem naszej pracy.
To jest jak taniec pełen harmonii i radości, jak walc wiedeński.
Dostojny i widowiskowy, znany ze swoich płynnych ruchów oraz elegancji.
Klienci, którzy ufają, a jednocześnie wnoszą swoje zaangażowanie do procesu sprzedaży, sprawiają, że nasze codzienne obowiązki stają się czymś wyjątkowym.
To uczucie satysfakcji, kiedy widzimy, że Klienci słuchają???? rad dotyczących strategii sprzedaży, a jednocześnie są gotowi do współpracy i wykazują elastyczność w podejściu do zmieniających się warunków rynkowych.
Spotkanie odpowiednich ludzi jest kluczowym elementem naszego rozwoju zawodowego. Dzięki temu dostrzegamy różnorodne perspektywy i potrzeby-w tym przypadku trzech pokoleń.
I kiedy sprzedajemy nieruchomość za cenę ????i w czasie⏳, o który walczyliśmy, to jest to uczucie spełnienia i dumy trudne do opisania. To chwila, gdy czujemy, że cały nasz trud i wysiłek zostały nagrodzone ????
Jest to uczucie, że razem osiągnęliśmy coś wielkiego, że byliśmy w stanie przekształcić marzenia Klientów w rzeczywistość.
To uczucie ukontentowania, że pomogliśmy w spełnieniu ich celów i zapewniliśmy im spokój ducha podczas całego procesu.
I to jest dokładnie to, co sprawia, że praca staje się prawdziwą pasją i źródłem ogromnej radości.
Dziękujemy????
#zmiłościdoludzi
#pasmopełnesukcesów
#pracamarzeń
#twojemetrybiuronieruchomości

Dom otwarty.

Data: 2023-09-11

Autor: Krzysztof Greger

Zapraszamy na Dzień Pokazowy❗️
0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO
1️⃣6️⃣/0️⃣9️⃣/2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣r. (sobota), w godzinach 1️⃣4️⃣-1️⃣8️⃣
Biuro Nieruchomości Twoje Metry ma przyjemność 
zaprosić Państwo na DZIEŃ OTWARTY❗️
???? Dom, który pragniemy Państwu zaprezentować, to 
nietuzinkowa nieruchomość z ogrodem marzeń.
ℹ️Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski, woj. kujawsko-pomorskie. 
????Link do pełnej oferty nieruchomości poniżej:
https://www.twojemetry.pl/domy-na-sprzedaz-799000zl-226m2...
Przyjdź i sprawdź atuty tej nieruchomości osobiście ????️
☎ Zadzwoń do nas i zgłoś swoją obecność
????+ 48 723 426 889
Do zobaczenia !


Zapraszamy❗️Sezon 1 Odcinek 5 serii Ubezpieczać to rozumieć

Data: 2023-09-09

Autor: Krzysztof Greger


Dziś Jakub Szydłowski - Ubezpieczać to rozumieć
opowie:
O tym, jakie mogą być powody odmowy wypłaty odszkodowania❓
Jakich obowiązków należy dopełnić❓
Czym jest katalog ogólnych warunków ubezpieczenia❓
✅Gorąco zachęcamy do zadawania pytań w komentarzach oraz w wiadomościach prywatnych.
#agentubezpieczeniowy
#agentnieruchomości
#ZmiłościDoLudzi
#twojemetrybiuronieruchomości
#biuronieruchomościwłocławek

 

Rozmowa ze świata - Argentyna

Data: 2023-09-01

Autor: Krzysztof Greger

✅Zapraszamy na cykl: Rozmów ze świata.
Dziś porozmawiamy o mieszkaniach w wieżowcach.
Prowadzący: Tomasz Słodki pomysłodawca Sfery Wizjonerów, dziennikarz, redaktor naczelny Multiferencji, współpracował jako dziennikarz z TVP i TVN
#sferawizjonerów
#rozmowyzeswiata
#biuronieruchomosciwloclawek
#twojemetrybiuronieruchomości

 

Z Nowego Jorku do Lipna

Data: 2023-08-31

Autor: Krzysztof Greger

Z Nowego Jorku do Lipna ????????????????
Brzmi nieprawdopodobnie❓
Takie decyzje o powrocie w rodzinne strony, do swoich korzeni, do miejsca gdzie się urodziliśmy dość często są podejmowane, przez naszych Klientów.
Z pewnością jest to wynikiem wielu czynników, zarówno osobistych, emocjonalnych, jak i praktycznych. Takich jak tęsknota za rodziną i kulturą, przywiązanie do ojczyzny czy kosztów opieki zdrowotnej.
Dziś opowiemy historię Pani w sędziwym wieku, która zdecydowała się na powrót do rodzinnego Lipna. Po wielu latach spędzonych w Stanach Zjednoczonych, Bydgoszczy i Zakopanem...Jej decyzja była owocem długich rozważań i pragnienia spędzenia jesieni życia w miejscu, które kocha❤️
Długo poszukiwała odpowiedniego domu, który stałby się bazą dla Jej nowego życia. W końcu znalazła idealny dom dla siebie, chociaż do remontu. Lecz, otoczony zielenią i spokojem. Tam, będzie mogła sadzić kwiaty i zioła, takie jak rumianek, który przypomina Jej o cudownych momentach życia????
Pomimo emerytalnego wieku podjęła decyzję o przeprowadzeniu prac remontowych i jeszcze przed zakupem domu szybko zintegrowała się z lokalną społecznością, która będzie Ją wspierać w zaplanowanych działaniach. Okazuje się, że funkcjonowanie po8️⃣5️⃣roku życie, wcale nie musi być pozbawione wyzwań????
Gratulujemy determinacji w realizacji marzeń ????
Życzymy zdrowia, wszelkiej pomyślności i długich lat życia ????
Mamy nadzieję, że historia naszej Klientki, stanie się inspiracją i doda odwagi, dla tych z Państwa, którzy myślą o powrocie w swoje rodzinne strony ????
#twojemetrybiuronieruchomosci
#zmiłościdoludzi
#koniecwakacji
#pasmopełnesukcesów
#skutecznyagentnieruchomości


Zapraszamy❗️Sezon 1 Odcinek 4 serii Ubezpieczać to rozumieć

Data: 2023-08-26

Autor: Krzysztof Greger

Dziś Jakub Szydłowski - Ubezpieczać to rozumieć
opowie:
O wydatkach zawiązanych z ustaleniem źródła szkody.
Czym są koszty pokrycia poszukiwania szkody❓
Jakie są różnice pomiędzy kosztami skutków a kosztami przyczny awarii❓
Na co zwrócić uwagę zawierając umowę ubezpieczenia nieruchomości❓
✅Gorąco zachęcamy do zadawania pytań w komentarzach oraz w wiadomościach prywatnych.
#agentubezpieczeniowy
#agentnieruchomości
#ZmiłościDoLudzi
#twojemetrybiuronieruchomości
#biuronieruchomościwłocławek
 

Sprzedane w 3 dni

Data: 2023-08-22

Autor: Krzysztof Greger

Kolejny sukces Moniki????Nasza agentka nieruchomości, zdołała znaleźć nabywcę mieszkania w zaledwie trzy dni, co jest imponującym osiągnięciem.
????Skuteczność Moniki, to wynik kilku kombinacji i czynników.
✅Skutecznej strategii, która obejmuje wykorzystanie wszystkich możliwych dróg, aby dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych nabywców.
✅Znajomości lokalnego rynku nieruchomości. To pozwala idealnie dobrać cenę mieszkania, która przyciąga uwagę kupujących i jednocześnie jest konkurencyjna.
✅Wrodzonym zdolnościom negocjacyjnym.
✅Zdolnościom interpersonalnym, dzięki którym nawiązuje fantastyczne relacje z klientami. Dzięki temu, rozumie ich potrzeby, co defitnytwnie przyspiesza proces sprzedaży.
✅Efektywnemu zarządzaniu czasem. Gdyż szybka sprzedaż mieszkania jest rezultatem dobrze zorganizowanego procesu.
✅Pozytywnym opiniom. Zadowoleni klienci rekomendują agenta, a ten fakt zwiększa ilość potencjalnych nabywców
????Jeśli planujesz sprzedaż swojej nieruchomości, warto zwrócić uwagę na te aspekty i znaleźć agenta, który ma udokumentowaną historię skutecznych transakcji.
#skutecznyagentnieruchomości
#pasmopełnesukcesów
#biuronieruchomościwloclawek

Dom otwarty

Data: 2023-08-20

Autor: Krzysztof Greger

????Zapraszamy na relację z DNIA OTWARTEGO,
który odbył się 1️⃣9️⃣/0️⃣8️⃣/2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣r., w nietuzinkowej nieruchomości, zlokalizowanej w Wieńcu Zalesie????
✅Od kilku lat w Polsce, w branży nieruchomości popularnym staje się organizowanie tzw. ,,Dni Otwartych" mających na celu min. zaprezentowanie nieruchomości????potencjalnym nabywcom oraz współpracującym agentom????
Co to właściwie jest Dzień Otwarty❓
Czy warto go organizować we własnej nieruchomości❓
Jakie korzyści płyną z takiego wydarzenia dla sprzedającego ❓
Jak korzysta z Dnia Otwartego potencjalny kupujący❓
Na te i inne pytania, znajdziecie Państwo odpowiedź w materiale video.
????Dziękujemy wszystkim gościom i klientom, za przybycie i złożone oferty,
????Dziękujemy właścicielom za wzorową postawę i idealny poziom współpracy,
????Dziękujemy naszym bliskim i przyjaciołom za wsparcie i pomoc w organizacji wydarzenia,
????Dziękujemy, za Państwa obecność, niesamowitą atmosferę, wrażenia, radość i zaufanie do nas,
Takie dni jak wczorajszy, przypominają nam cytat Konfucjusza????:
"Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu."
#zmiłościdoludzi
#zmiłościdonieruchomości
#dzieńpokazowydomu
#twojemetrybiuronieruchomości
#dzieńotwartynieruchomości

 

Kredyt 2%

Data: 2023-08-17

Autor: Krzysztof Greger

#Debata #Kredyt2% #SferaWizjonerów #TwojeMetryBiuroNieruchomości

 

Rezerwacja !

Data: 2023-08-11

Autor: Krzysztof Greger

Rezerwacja nowej oferty z naszego portfolio! ????????

Dzielimy się z radością ekscytującą nowiną, dotyczącą oferty najnowszego mieszkania.

Pragniemy serdecznie pogratulować naszemu Klientowi, natychmiastowej decyzji o kupnie tego przepięknego M5, zlokalizowego przy ul. Planty ????

Ten krok ma nie tylko znaczenie finansowe, ale jest symbolicznym otwarciem nowego etapu w życiu naszego Klienta i jego partnerki. Cieszymy się, że możemy towarzyszyć Państwu w tak ważnych momentach (jak przeprowadzka ze Słupska do Włocławka❤️), pomagając znaleźć wymarzone miejsce, w którym rozpoczyna się Wasza nowa, ekscytująca wspólna podróż????

Mieszkanie to nie tylko cztery ściany, to przestrzeń, w której będziecie Państwo tworzyć wspomnienia, planować przyszłość i cieszyć się chwilami spędzonymi razem. 

Gratulujemy ! 
Czekamy na wieści o kolejnych etapach w tej wspólnej wędrówki????????

#pierwszemieszkanie #nowyetap #zmiloscidoludzi #rezerwacjamieszkania #biuronieruchomościwloclawek #zmiloscidonieruchomosci #spelnijmarzenia #kredyt2procent 

Warto wiedzieć.

Data: 2023-08-09

Autor: Krzysztof Greger

Nadgryzione zębem czasu meble to prawdziwy hit w ostatnich latach aranżowania wnętrz. Meble z czasów PRL-u czy niemodne stoły lub krzesła z czasów pradziadków, to ponoć serce i dusza domu ❤

Na topie nadal utrzymuje się skandynawski klimat urządzania mieszkań, czyli beton, drewno, minimalizm, dużo natury i ekologicznych rozwiązań. Światło, przestrzeń, praktyczne wyposażenie cieszą się zastosowaniem, jednak całą tę doskonałość ponoć warto przełamać meblem ze skazą. A owa skaza ma być powodem do eksponowania a nie tuszowania mebla.

Oczywiście wszystko zależy od gustu, ale jest sens w przełamywaniu doskonałych wnętrz meblami z drugiej ręki. Same w sobie pobudzają wyobraźnię, dla niektórych są jak chochlik do czasów dzieciństwa lub po prostu ocieplają wnętrza.

Jeśli macie taki mebel, podzielcie się nim z nami w komentarzu.
Inspirujmy się wzajemnie???? 

Czy stać nas jeszcze na własne M ?

Data: 2023-08-09

Autor: Krzysztof Greger

Inflacja, wysokie stopy procentowe, drogie kredyty – czy stać nas jeszcze na własne M? Zapraszamy na debatę, w trakcie której swoimi doświadczeniami podzielą się: – Monika Matecka – specjalistka od kredytów – Barbara Jetz-Greger - Twoje metry biuro nieruchomości – Piotr Toporek - specjalista od ubezpieczeń – Joanna Chylewska-Michałek – pomaga agentom w budowaniu wizeurnku Prowadzenie: Paweł Sito, dziennikarz radiowy, prasowy i telewizyjny.

Wynajęte !

Data: 2023-08-07

Autor: Krzysztof Greger

W magicznej współpracy między marzeniami, a rzeczywistością, znaleźliśmy idealnych najemców dla jednego z naszych wyjątkowych mieszkań.
Wszystko zaczęło się od pierwszego spojrzenia na przepiękne wnętrze, kiedy to para, od razu poczuła, że to jest to – miejsce, w którym ich historia będzie się odgrywać. ????
Podczas prezentacji mieszkania, serce dostrzegło potencjał, a rozum potwierdził doskonałą lokalizację. W miarę jak razem przechodzili przez pokoje, wyobraźnia już malowała sceny wspólnego życia. A potem nadszedł ten moment, kiedy para z uśmiechem powiedziała "tak" – podpisując umowę najmu, zamknęli jedne drzwi i otworzyli drugie, wprowadzając się do wymarzonego miejsca. ????
#począteknowegoetapu #zmiłoscidoludzi
#zmiłościdonieruchomości #pasmopełnesukcesów

Warto wiedzieć.

Data: 2023-08-02

Autor: Krzysztof Greger

Ponoć jednym z najtrudniejszych wyzwań podczas budowy domu jest wybór okien. Nie tylko są kosztowne, ale i oferta na rynku tego wyboru nie ułatwia - jest szeroka.
✅ MATERIAŁ
Drewniane, PCV, aluminium.
Te pierwsze choć trwałe i stylowe, to najdroższe. PCV - najpopularniejsze, funkcjonalne i spełniają wysokie parametry techniczne. Aluminiowe są lekkie, wiatroszczelne z wysoką izolacją termiczną. Ponadto wyróżniają się designem i ciekawą kolorystyką.
✅ SZYBY
Istotnym elementem są szyby. Najbardziej polecane są te trzywarstwowe, ponieważ zatrzymują ciepło, blokują hałas z zewnątrz i choć są nieco droższe, to komfort pozostaje na lata.
✅ OKNA
Klamka powinna zapewniać komfort podczas użytkowania. Może być wyposażona w dodatkową funkcję antywłamaniową. Warto też pomyśleć o specjalnych zaczepach antywyważeniowych.
???? Jeśli masz już za sobą wybór materiału, profilu, okien i szyb - czas na estetykę. Warto wybrać kolor ponadczasowy. I choć ciemne wyglądają naprawdę dobrze, to białe są najbardziej uniwersalne i popularne. 
więcej

Zapraszamy❗️Sezon 1 Odcinek 3 serii Ubezpieczać to rozumieć

Data: 2023-07-29

Autor: Krzysztof Greger

Zapraszamy❗️Sezon 1 Odcinek 3 serii Ubezpieczać to rozumieć
Dziś Jakub Szydłowski - Ubezpieczać to rozumieć opowie:
O tym, czym jest OC najemcy❓
Jak ważne jest ubezpieczenie wynajmowanej nieruchomości❓
Na co zwrócić uwagę i czy warto je rozszerzyć❓
✅Gorąco zachęcamy do zadawania pytań w komentarzach oraz w wadomościach prywatnych.
#agentubezpieczeniowy
#agentnieruchomości
#zmiłościdoludzi
#zmiłościdonieruchomości
#twojemetrybiuronieruchomości

 
więcej

Wspólny początek.

Data: 2023-07-28

Autor: Krzysztof Greger

Badanie ElitePartner, przeprowadzone w 2021 roku wskazuje, że prawie 55% par, które są ze sobą od roku do trzech, decydują się na wspólne mieszkanie.
Mamy to szczęście, że mogliśmy wesprzeć naszym doświadczeniem jedną z takich par.
On zostawił życie za granicą i razem ze swoją partnerką zaczynają wspólne życie we Włocławku.
Mimo, iż mieli nadzieję na zakup swojego mieszkania, muszą wstrzymać się jeszcze z tą decyzją.
Wynajem to też opcja, by być ze sobą jeszcze bliżej, wzmocnić swoją relację i poznać nawyki. ????
Piękna historia, piękna para.
Dziękujemy, że mogliśmy Was wesprzeć i życzymy powodzenia na dalszą, wspólną drogę.

Ogrzewanie podłogowe

Data: 2023-07-26

Autor: Krzysztof Greger

Temat gorący i niepożądany przez co najmniej najbliższe 3 miesiące - OGRZEWANIE.
Tyle, że podłogowe. Praktyka pokazuje, że choć temat zbawienny, gdy na zewnątrz coraz ❄️ zimniej, to warto uwzględnić go jeszcze przed rozpoczęciem budowy ???? domu lub podczas letniego remontu mieszkania.
???? PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOJĄ OPINIĄ ????
❓ Jakie rozwiązanie zastosowałeś/aś w swoim mieszkaniu?
❓ Co zrobiłbyś/abyś dzisiaj inaczej?
Kilka faktów:
✅ To najzdrowsze rozwiązanie ogrzewania budynku.
✅ Aby montaż ogrzewania podłogowego zdał egzamin należy zadbać o bardzo dobrą izolację podłogi.
✅ Na jego instalację warto zdecydować się jeszcze przed budową domu, aby zaplanować wyrównanie poziomu podłóg we wszystkich pomieszczeniach.
✅ Najbardziej popularna metoda to ogrzewanie wodne. Wymagające podczas instalacji i i kosztowne, to jego eksploatacja jest o wiele bardziej opłacalna niż elektryczna.
✅ Montaż ogrzewania elektrycznego choć droższa w eksploatacji jest łatwiejsza w montażu przez co zachodzi mniej błędów wykonawczych. Ponadto ten rodzaj ogrzewania nie wymaga uruchamiania c.o., co jest korzystne kosztowo w okresach przejściowych.
???? Psss... Jeśli planujesz ogrzewanie podłogowe tylko w kuchni lub łazience, to bardziej praktyczny będzie montaż elektryczny.
MIT
Ogrzewanie podłogowe stosuje się tylko pod płytki. Obecnie dostępne są panele (głównie laminowane). Na co zwrócić uwagę podczas wyboru takich paneli?
???? Klasa ścieralności (AC# do AC4).
???? Klasa użyteczności (między 31 a 32).
???? Grubość paneli (optymalna 8-9 mm).
???? Specyfika montażu (połączenia niewymagające kleju).

Najlepsze jest oczekiwanie na rzeczy nieoczekiwane

Data: 2023-07-24

Autor: Krzysztof Greger

Dziś ze spokojem i dumą trzymam w rękach akt notarialny Klientów. Te kilka kartek papieru, jest zwieńczeniem kilkumiesięcznej pracy⏳Dotyczącej zlecenia poszukiwania wyjątkowo specyficznej nieruchomości...

Podsumowując tę konkretną współpracę nasuwają się pewne wnioski:

Moim atutem jest kompleksowa obsługa Klienta w całym procesie od początku do końca. Natomiast bez współpracy z fachowcami w swoich dziedzinach, do których mogę zwrócić się o pomoc, jeśli problem Klienta wykracza poza moje kompetencje, taki poziom obsługi byłby niewykonalny. Dzięki współpracy z profesjonalistami Klienci, których obsługuję nie mają wątpliwości, że aż do czasu przekazania kluczy????będą pilotowani na najwyższym poziomie.

Nie boję się rozmawiać o oczekiwaniach Klienta, także tych cenowych, nawet jeśli cena jest wysoka. Negocjacje są zazwyczaj dość stresującą fazą procesu sprzedaży/zakupu, a ja przeprowadzam je w imieniu Klienta. W przypadku tej transakcji negocjacje????były zaskakująco szalenie przyjemnym i konstruktywnym etapem????

W mojej pracy najlepsze jest oczekiwanie na rzeczy nieoczekiwane. Zaskakiwana jestem tak często, przez np. różne sytuacje, czy też ludzi którzy pojawiają się w odpowiednim miejscu i czasie????Zupełnie nieoczekiwanym- było przypadkowe poznanie właścicieli, poszukiwanej nieruchomości????Mogę powiedzieć, że moje życie zawodowe jest jak sztuka teatralna, każdy dzień to inna odsłona.

#pasmopełnesukcesów
#biuronieruchomosciwloclawek
#skutecznyagentnieruchomosci
#twojemetrybiuronieruchomosci

Kolory sezonu do kuchni

Data: 2023-07-19

Autor: Krzysztof Greger

KOLORY KUCHNI
Kolorowe meble to żadna nowość podczas aranżacji wnętrz. Szeroka gama kolorystyczna dostępna na rynku pozwala stworzyć wymarzone wnętrza. Co więc w świecie barw króluje w tym roku?
???? KADMOWA ZÓŁĆ
W odbiorze daje bardzo słoneczny i ciepły kolor. Mimo, iż jest intensywny nie przytłacza, wspaniale komponuje się z bielą, drewnem, złotem i czernią.
???? PASTELOWA MIĘTA
Chłodny i orzeźwiający kolor, od kilku lat cieszący się zastosowaniem. Doskonały jako tło dla dodatków, które mogą utrzymać wystrój kuchni w minimalistycznej aranżacji lub ocieplić ją, np. złotem.
❤️ PUDROWY RÓŻ
To zapewne dla większości słodki w odbiorze szok. Ponoć kolor dla odważnych, w ostatnich latach cieszy się zastosowaniem w salonach urody czy gastronomii. To zdecydowanie nowoczesny kolor, nadający minimalistyczny design.
Jednym z przykładów miętowej kuchni, którą znaleźliśmy jest ta
???? https://www.resmar.pl/product-pol-40088-Zestaw-mebli...
Pamiętaj, że jeśli Twoja kuchnia jest dobrym stanie, zamiast dokonywać radykalnych zmian możesz pokusić się o pomalowanie samych drzwiczek.
Możesz również zacząć swoją pastelową przygodę, np. od pomalowania jednej ściany. ????
???? Jeśli masz ciekawy wystrój w swojej kuchni i masz ochotę zainspirować innych, zachęcamy do udostępnienia zdjęcia w komentarzu.

Trzęsienie ziemi w Polsce czy Chile? | SFERA WIZJONERÓW

Data: 2023-07-19

Autor: Krzysztof Greger

✅Zapraszamy na cykl: Rozmów ze świata. Wydawać by się mogło, że trzęsienia ziemi w Polsce nigdy nie było, a jednak zdarzają się one co kilkaset lat. Inaczej jednak jest z trzęsieniem naszego życia, gdy kupujemy nieruchomość. Na co warto zwrócić uwagę, o tym w naszej rozmowie. Prowadzący: Tomasz Słodki pomysłodawca Sfery Wizjonerów, dziennikarz, redaktor naczelny Multiferencji, współpracował jako dziennikarz z TVP i TVN


 

Pasmo pełne sukcesów

Data: 2023-07-14

Autor: Krzysztof Greger

Post zwiastujący kolejną udaną transakcję sprzedaży???? nieruchomości, to dobre zakończenie minionego tygodnia.

???? Po czym wnioskujemy, że jest udana?
???? Niezadowoleni Klienci nie pozują do zdjęcia,
???? Alicja stanęła na wysokości wszystkich szczegółów podczas poszukiwań,
???? Transakcja oraz formalności odbyły się w mgnieniu oka.

Alicja, jako nowicjuszka na stanowisku doradcy ds. nieruchomości, zdaje egzamin z praktyki na 5+ z każdą nieruchomością.
Cieszymy się, że z nami Jesteś.

A Państwu życzymy owocnego weekendu, jakkolwiek będzie go spędzać ????

Kolejne rekomendacje.

Data: 2023-07-12

Autor: Krzysztof Greger

,,Zawsze dawaj ludziom więcej niż się spodziewają" – Nelson Boswell.
Ta zasada przyświeca nam każdego dnia. Ponieważ, nic tak nie dodaje skrzydeł i motywacji do pracy jak zadowoleni Klienci.
Dziękujemy, że dajecie nam odczuć, iż swoją pracą pomagamy Wam w podejmowaniu i realizacji ważnych życiowych decyzji ????
Dziękujemy, za to jacy Jesteście. Dzięki Waszej postawie czujemy, że nasza praca ma głęboki sens❗️
Praca pośrednika w obrocie nieruchomościami to zawód dla tych, którzy kochają wyzwania. To zawód, w którym dobro Klienta i etyka działania stawiane są na pierwszym miejscu. Zawód trudny, ale dający ogrom satysfakcji i przyjemności.
Dziękujemy w imieniu całego zespołu????
#Rekomendacje
#TwojeMetryBiuroNieruchomości
#PasmoPełneSukcesów
#BiuroNieruchomościWłocławek

Zapraszamy ❗️ Sezon 1 Odcinek 2 serii Ubezpieczać to rozumieć

Data: 2023-07-08

Autor: Krzysztof Greger

Zapraszamy❗️Sezon 1 Odcinek 2 serii Ubezpieczać to rozumieć
Dziś Jakub Szydłowski - Ubezpieczać to rozumieć
odpowie na pytania:
Na co zwrócić uwagę i czy warto rozszerzyć ubezpieczenie mieszkania, decydując się na kredyt❓
✅Gorąco zachęcamy do zadawania pytań w komentarzach oraz w wadomościach prywatnych.
#agentubezpieczeniowy
#agentnieruchomości
#zmiłościdoludzi
#zmiłościdonieruchomości
#twojemetrybiuronieruchomości


 

Koncept sprzedażowy

Data: 2023-07-07

Autor: Krzysztof Greger

Nasza praca, to niekończąca się historia. Obsługa klientów przypomina w ostatnich tygodniach tryb "pętla", niczym ulubiona playlista.
Jak to na nas wpływa?
WSPA - NIA - LE! ???? Kochamy, to co robimy. Kochamy też okoliczności, w jakich przychodzi nam często pracować. W otwartych przestrzeniach, o różnych wystrojach często dopada nas wena twórcza i o wiele łatwiej nam zaplanować kluczowe działania.
A propos... Im dalej w las, tym więcej pomysłów, możliwości i rozwoju naszej marki. Stąd uchylamy rąbka tajemnicy: pracujemy właśnie nad prawdziwą rewolucją w obsłudze naszych klientów.
W roli pośrednika ???? nieruchomości czujemy wielką odpowiedzialność za doprowadzenie do sprzedaży w oparciu o strategię????i konkretny, przemyślany plan. Nie ma u nas miejsca na "jakoś to będzie", głównie dlatego, że wiemy dokąd zmierzamy.
Więcej szczegółów już wkrótce...
#PatrzDalejMierzWyżejPlanujŚmiało
#ZmiłościDoLudzi
#BiuroNieruchomościWłocławek
#ZmiłościDoNieruchomości
#TwojeMetryBiuroNieruchomości

Awans naszej koleżanki.

Data: 2023-07-05

Autor: Krzysztof Greger

Alicję kojarzycie przede wszystkim z pracy obsługi biura i wsparcia Twoich Metrów w kwestiach biurowo-administracyjnych, ale...
To właśnie się zmieniło.
Okazuje się, że temat ???? nieruchomości pochłonął Ją tak bardzo, że podeszła do tematu na poważnie.
Dlatego po roku przygotowań do zawodu z przyjemnością i dumą ogłaszamy, że Alicja niedawno awansowała na stanowisko
???? DORADCY DS. NIERUCHOMOŚCI.
Działa jak ⚡️ błyskawica
Alicja potrzebowała 3 dni na znalezienie nabywcy, a w sumie 9 dni na sfinalizowanie transakcji -czyli podpisanie aktu notarialnego i wręczenia kluczy nowym właścicielom mieszkania przy ulicy Chemików.
Klienci, którzy zaufali Alicji i powierzyli swoje mieszkanie do sprzedaży są pod ogromnym wrażeniem efektów Jej pracy.
Serce ???? rośnie, gdy wewnętrzna rekrutacja przebiega tak owocnie i wpływa na Państwa zadowolenie.
???? Gratulujemy ???? i dziękujemy za ogrom pracy, zaangażowania oraz ???? serca, jakie wkładasz w obsługę Klientów oraz pomoc całemu zespołowi Twoich Metrów. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy....
#skutecznyagentnieruchomości
#biuronieruchomościwłocławek
#twojemetrybiuronieruchomości
Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z tej strony bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

rozumiem