oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Włocławek, Zazamcze

Włocławek, Zazamcze
mieszkanie na wynajem

TWM-MW-1312

M4, na parterze z balkonem i ogródkiem, 62 m2. Przestronne mieszkanie do wynajęcia przy ul. Rajskiej, os. Zazamcze, Włocławek. Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu wyjątkową ofertę: atrakcyjne M4, gotowe do wynajęcia. Jest to mieszkanie z balkonem ...

Powierzchnia
65,80 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
33,43 zł
cena 2 200
mieszkanie na wynajem - Włocławek, Zazamcze
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Włocławek

Włocławek
mieszkanie na wynajem

TWM-MW-1219

Do wynajęcia: trzypokojowe mieszkanie, z balkonem, windą i miejscem postojowym. Nowe budownictwo, teren zamknięty. Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu wyjątkową ofertę: atrakcyjne M4 do wynajęcia.  Oferta dotyczy nieruchomości położonej w ...

Powierzchnia
55,73 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
28,71 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Włocławek
video
mieszkanie na wynajem - Włocławek

Włocławek
mieszkanie na wynajem

TWM-MW-1053

Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem i loggią!  Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować urokliwe mieszkanie o układzie dwustronnym z loggią. Usytuowane na II piętrze w niskim budynku, które z pewnością ...

Powierzchnia
51,10 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
29,35 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Włocławek
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Włocławek

Włocławek
mieszkanie na wynajem

TWM-MW-586

Do wynajęcia M3. Nowoczesne, w pełni wyposażone. Dostępne po podpisaniu umowy najmu. Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu nowoczesne, komfortowo wyposażone, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, do wynajęcia. Lokal usytuowany jest na II piętrze ...

Powierzchnia
36,53 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
35,59 zł
cena 1 300
mieszkanie na wynajem - Włocławek
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Włocławek

Włocławek
mieszkanie na wynajem

TWM-MW-290

Do wynajęcia: Przestronne i nowoczesne mieszkanie na terenie zamkniętym, os. Południe, Włocławek. Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu nowoczesną i niezwykle przestronną nieruchomość do wynajęcia. Jest to mieszkanie z balkonem, usytuowane na ...

Powierzchnia
70,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
21,43 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Włocławek
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Włocławek, Południe

Włocławek, Południe
mieszkanie na wynajem

TWM-MW-179

Do wynajęcia: Przestronne M3 z balkonem/Osiedle Południe/Włocławek/51,5 mkw/I piętro Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu przestronne, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem, usytuowane w niskim bloku na 1 piętrze. Oferta dotyczy nieruchomości położonej ...

Powierzchnia
51,50 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
31,07 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Włocławek, Południe
Kryteria wyszukiwania

rozumiem