Jakość ma znaczenie, w związku z tym prezentujemy zestawienie sprzętu, który wykorzystujemy podczas przygotowania ofert sprzedaży Państwa nieruchomości. Zależy nam na rzetelnym i dokładnym zaprezentowaniu nieruchomości, ponieważ to pozwala nam profesjonalnie realizować usługę.

       Korzystamy z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku, w zakresie fotografii i nagrań nieruchomości. Nagrania i zdjęcia wykonujemy aparatem fotograficznym Canon EOS 90D, wraz z obiektywami dedykowanymi do wnętrz.

       Zależy nam na tym, aby nasi Klienci dokładnie zapoznali się z ofertą. Dlatego udostępniamy wizyty wirtualne tzw. wirtualne spacery po nieruchomości. Nagrania 360° tworzymy za pomocą kamery GoPro MAX oraz wspieramy się profesjonalną aplikacją do prezentacji.

        Perspektywa ma znaczenie. Dlatego przedstawiamy nagrania i zdjęcia budynków oraz nieruchomości gruntowych z „lotu ptaka”. Filmy przygotowuje zawodowy operator przy wykorzystaniu drona DJI Mavic 2 Pro oraz całej reszty profesjonalnego osprzętu.

       Nie pomijamy żadnego aspektu, dlatego w celu uzyskania najlepszej jakości i głębi kolorów wspomagamy się profesjonalnym programem Adobe Photoshop. Aby zdjęcia Państwa nieruchomości wyglądały naturalnie i atrakcyjnie, nawet gdy aura ku temu nie sprzyja.

       Ze starannością weryfikujemy wszystkie dane i parametry nieruchomości, już na wstępnym etapie przygotowywania oferty do sprzedaży. W celu uzyskania dokładnego pomiaru Państwa nieruchomości używamy dalmierza laserowego Bosch.

       Jesteśmy dobrze przygotowani do pracy w terenie. Dysponujemy mobilnym urządzeniem wielofunkcyjnym HP Office Jet. Gdyby okazało się, iż podczas wizyty na Państwa nieruchomości konieczne będzie drukowanie, skanowanie lub kopiowanie dokumentów.

       Stawiamy na wysoki standard obsługi klienta i Jego bezpieczeństwo na każdym etapie współpracy. W celu zapewnienia bezpieczeństwa Państwa danych korzystamy z profesjonalnych niszczarek.

       Na koniec naszego zestawienia nie możemy pominąć sprzętu, który uprzyjemni Państwu pobyt w naszym biurze. Jest to ekspres Siemens, dzięki któremu możemy serwować pyszną kawę, bardzo przydatną podczas spotkań biznesowych.

Zapraszamy