Twoje Metry Biuro Nieruchomości
stworzone zostało z myślą o potrzebach wyjątkowych Klientów, których oczekiwania zmieniają się wraz ze zmianami zachodzącymi w otaczającym nas świecie i rynku. Jesteśmy grupą profesjonalistów – pasjonatów a przyjemność czerpiemy z pracy z Państwem. Naszą misją jest wyznaczanie standardów i wspieranie naszych Klientów, na każdym etapie transakcji. Właśnie dlatego w sposób szczególny czujemy się odpowiedzialni za naszych Klientów, którzy obdarzyli nas zaufaniem i powierzyli nam sprzedaż swoich nieruchomości lub zlecili nam poszukiwanie nieruchomości do zakupu. Usługi, które oferujemy to wynik naszego doświadczenia, ciągłego podwyższania swoich kompetencji oraz pasji i kreatywności.

Doświadczenie zawodowe zdobywamy współpracując z najlepszymi firmami zajmującymi się profesjonalnym obrotem i finansowaniem rynku nieruchomości. Reprezentujemy zarówno klientów indywidualnych jak również podmioty gospodarcze. Bezpośrednio odpowiadamy za przeprowadzenie transakcji sprzedaży mieszkań, domów i działek budowlanych oraz wynajmu obiektów.

W praktyce zdobyliśmy niezbędne doświadczenie i umiejętności, które pomogły nam w uzyskaniu uprawnień zawodowych wymaganych dla branży nieruchomości: Licencja zawodowa pośrednika w obrocie nieruchomościami nr: 24539

Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, stosującymi standardy zawodowe, zasady etyki,  kierujemy się rzetelnością, uczciwością oraz starannością.
Dlatego jesteśmy przekonani, że współpraca z Twoje Metry Biuro Nieruchomości to dobra inwestycja.

Co oferujemy:
Zajmujemy się szeroko pojętą kompleksową obsługą rynku nieruchomości. Zarówno w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomości jak również doradztwa kredytowego.
Dla klientów indywidualnych:

Poszukujący:
Wesprzemy Państwa w poszukiwaniu najlepszych nieruchomości na rynku, przeprowadzimy przez proces negocjacji oraz gąszcz procedur związanych z zakupem. Co ważne pomożemy znaleźć najkorzystniejsze finansowanie.
Pozyskane przez nasze biuro oferty są sprawdzone i zweryfikowane. Dbamy m.in. o zbadanie Ksiąg Wieczystych, sprawdzenie stanu prawnego oraz faktycznego. Dokumentacja nieruchomości jest udostępniona do wglądu Klientów biura. Transakcja kupna–sprzedaży nieruchomości zabezpieczona będzie dodatkowo odpowiednio przygotowaną umową przedwstępną i zakończona aktem notarialnym wraz z pełną obsługą po akcie notarialnym.

Sprzedający:
Opracujemy ofertę sprzedaży zgodnie z najnowszymi wymogami rynku (zdjęcia z drona, filmy, wirtualne wizyty, profesjonalne zdjęcia), przy użyciu najnowszych technologicznych rozwiązań oraz przygotujemy indywidualny plan marketingowy. Wesprzemy na każdym etapie sprzedaży od weryfikacji i przygotowania dokumentacji przez negocjacje do przekazaniu nieruchomości włącznie. 

Dla podmiotów gospodarczych
Przygotujemy dla Państwa profesjonalne oferty sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Przeprowadzenie procesu sprzedaży zgodnego z przedstawionym planem marketingowym oraz wymaganiami stron zgodnie z najwyższymi standardami i normami obowiązującymi na rynku nieruchomości.
Dla poszukujących przeprowadzimy analizę danego segmentu rynku zawierającą aktualną ofertą nieruchomości wraz z indywidualną rekomendacją. Przeprowadzimy cały proces zakupu lub wynajmu.
Wszystkie transakcje realizowane przez Twoje Metry Biuro Nieruchomości objęte są ochroną ubezpieczeniową  odpowiedzialności cywilnej w zakresie obrotu nieruchomościami.