oferta na wyłączność
107
ofert
Barbara Jetz-Greger

Pośrednik

Licencja: 24539

bjgreger.nieruchomosci@twojemetry.pl

665 335 138

zostaw wiadomość
6 004,37 zł/m2 cena: 275 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze z balkonem. Teren zamknięty, ul. Starodębska, Włocławek.

Krótko:

Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie, które zachęca swoim potencjałem, pozwalając na stworzenie wymarzonego miejsca w samym sercu miasta. Nieruchomość usytuowana jest na I piętrze w niskim, kameralnym budynku położonym na terenie zamkniętym. Lokalizacja: ul. Starodębska, Śródmieście, Włocławek, woj. kujawsko-pomorskie.

Opis nieruchomości:

Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój, łazienka z WC, balkon, piwnica.

Pozostałe dane:
Powierzchnia mieszkania: 45,80 m2 + piwnica
Czynsz m-c: ok. 500 zł 
Cena: 275 000 zł.

Atuty mieszkania:

Dostępność natychmiast po zakupie,
bez konieczności długiego oczekiwania na wydanie nieruchomości.
Stan mieszkania. Lokal odświeżony, wnętrze zadbane i przygotowane dla nowego właściciela.
Dodatkowym atutem jest balkon, czyli dostęp do otwartej przestrzeni, przy jednoczesnym osłonięciu od wiatru, słońca i deszczu.
Nieruchomość jest gotowa do zamieszkania, jednocześnie posiada potencjał aranżacyjny. Z łatwością można dostosować ją do własnych potrzeb i gustu.
Brak ,,przechodnich pokoi” - to gwarancja funkcjonalności, natomiast mieszkańcy mogą cieszyć się pełną intymnością w każdej części swojego nowego lokum.
Funkcjonalny układ dwóch pokoi – przestrzeń dająca możliwość wygodnej aranżacji części dziennej oraz prywatnej strefy wypoczynku.
Umeblowana kuchnia oraz wyposażona łazienka – gotowe do codziennego użytkowania od pierwszego dnia.
Salon i sypialnia do własnej aranżacji – możliwość urządzenia wnętrz zgodnie z indywidualnym stylem i potrzebami przyszłego właściciela.
I piętro – wygodne i praktyczne rozwiązanie odpowiednie dla osób w każdym wieku.
Do mieszkania przynależy piwnica, która jest dodatkowym miejscem, idealnym do przechowywania rowerów, narzędzi czy innych rzeczy.

Co pozostaje w cenie mieszkania?
W cenie zakupu nieruchomości pozostają:
Kuchnia: zabudowa mebli (na wymiar), stolik, płyta grzewcza, okap, zlewozmywak z baterią, lodówka.
Łazienka: zabudowa łazienkowa obejmująca regał stojący, umywalkę z szafką, kabinę prysznicową z brodzikiem oraz misę WC.
Salon: półka wisząca.
Przedpokój: potrójna szafa w zabudowie, wieszak wiszący, siedzisko, lustro.
Dodatkowo: 
oświetlenie, karnisze, rolety wew.

Dla kogo?
  • Nieruchomość dzięki atrakcyjnej cenie jest wspaniałą okazją na zrealizowanie marzeń o własnych czterech kątach.
  • To idealna propozycja dla osób, które cenią przemyślany układ pomieszczeń, ale również dla tych, którym zależy na własnej aranżacji przestrzeni.
  • Mieszkanie jest fantastyczną opcją dla osób aktywnych zawodowo, które chcą mieszkać w bliskim dostępie do punktów użyteczności publicznej (komfortowy dostęp do biur, urzędów i innych instytucji, eliminuje konieczność długich dojazdów).
  • Świetna opcja dla miłośników miejskiego stylu życia, ze względu na bliskość restauracji, kawiarni, sklepów oraz terenów zielonych i zabytków pozwala w pełni czerpać korzyści z życia w sercu miasta.
  • Doskonała nieruchomość dla każdej grupy wiekowej, ze względu na atrakcyjną kondygnację.
  • Bliskość terenów spacerowych, sprawia, że będzie to idealne miejsce dla osób posiadających czworonożnych przyjaciół. 
  • Nieruchomość o potencjale inwestycyjnym. Ze względu na lokalizację, standard mieszkania i szybki termin dostępności- jest to świetna opcja lokaty kapitału.
Atuty lokalizacji:
Kameralny charakter nieruchomości – połączenie miejskiej lokalizacji z komfortem spokojniejszego otoczenia.
Centrum Włocławka: mieszkanie znajduje się w samym sercu miasta, co gwarantuje świetną komunikację i dostęp do najważniejszych punktów usługowych, edukacyjnych i rekreacyjnych.
Zamknięty teren: zapewnia wygodę i bezpieczeństwo – niezwykła rzadkość w centrum miasta!
Bliskość terenów rekreacyjnych i zabytków: Bulwary Wiślane, Park im. Henryka Sienkiewicza, Park im. W. Łokietka, czy inne zielone miejsca w pobliżu sprawiają, że mimo mieszkania w centrum, można cieszyć się chwilą spokoju na świeżym powietrzu.
Bogata infrastruktura: wszystko, czego potrzebujesz – sklepy, apteki, szkoły, przedszkola, siłownie, kino i restauracje – znajduje się w odległości kilku minut spacerem od mieszkania.

Śródmieście to najstarsza dzielnica Włocławka, położona na lewym brzegu Wisły. Ta część miasta może poszczycić się licznymi zabytkami, świeckimi i kościelnymi. Śródmieście w znacznej mierze zachowało swój wielowiekowy charakter. Nadal pozostaje centrum handlu, znajdują się tu również najważniejsze obiekty użyteczności publicznej. W najbliższym otoczeniu nieruchomości ulokowane są budynki wielorodzinne.

Jak z komunikacją?
Fantastyczne połączenie komunikacyjne z każdą częścią miasta.
Przykładowe odległości: Sklep 30 m. Szkoła 70 m. Plac Wolności 550 m. Restauracja 700 m. Dworzec 750 m. Galera Handlowa 900 m. Urząd Miasta 800 m.

Nasi eksperci kredytowi pomagają bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej nieruchomości. Posiadamy oferty wszystkich banków.

Przed każdą prezentacją niezbędne jest uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego, które odbywa się poprzez zawarcie niezobowiązującej umowy pośrednictwa. Rejestrowane dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie w ramach świadczonych usług. Dane dotyczące nieruchomości zostały podane przez właściciela nieruchomości lub zostały wpisane na podstawie dokumentacji przedstawionej przez właściciela. Jednocześnie nie bierzemy odpowiedzialności za ich prawidłowość, kompletność i aktualność. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Barbara Jetz-Greger licencja nr 24539

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Twoje Metry Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Szczegóły

Symbol oferty TWM-MS-1500
Powierzchnia 45,80 m²
Powierzchnia użytkowa 45,80 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Rodzaj budynku blok
Opłaty w czynszu ogrzewanie, administracja, CO, Części wspólne, fundusz remontowy, wywóz śmieci, wywóz nieczystości, sprzątanie
Opłaty wg liczników prąd, woda
Liczba pięter w budynku 4
Piwnica 2,00 m²
Stan lokalu do wprowadzenia
Stan prawny Odrębna własność lokalu
Mies. czynsz admin. 500 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon średni
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1967
Widok na inne budynki
Woda jest
Dojazd asfalt
Otoczenie osiedle
Ogrzewanie miejskie
Usytuowanie jednostronne
Liczba sypialni 1
Klucze tak

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 26, 9 m2
Podłogi pokoi panele
Typ kuchni meble kuchenne
Rodzaj kuchni aneks kuchenny
Podłoga kuchni terakota
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki 3,00 m2
Glazura łazienki glazura
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki WC, umywalka, natrysk, kabina prysznicowa
Liczba przedpokoi 1
Powierzchnia przedpokoi 7,00 m2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Kazimierza Wielkiego

Włocławek, Kazimierza Wielkiego
mieszkanie na sprzedaż

TWM-MS-121

Unikatowe M3 z dwoma balkonami/ Miejsce parkingowe/Osiedle zamknięte/Stodólna Krótko:  Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie w niskim bloku. Oferta dotyczy nieruchomości położonej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na zamkniętym ...

Powierzchnia
57,68 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 981,28 zł
cena 345 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Kazimierza Wielkiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Południe

Włocławek, Południe
mieszkanie na sprzedaż

TWM-MS-177

Atrakcyjny apartament z loggią. Stan deweloperski, pow. 48,16 mkw. Osiedle Nowy Park. Teren zamknięty i monitorowany. Krótko:  Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu interesujące, trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Oferta dotyczy sprzedaży ...

Powierzchnia
48,16 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 623,75 zł
cena 319 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Południe
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek

Włocławek
mieszkanie na sprzedaż

TWM-MS-310

OKAZJA! Przestronne M5 z loggią, oś. Południe Włocławek. Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu szalenie klimatyczne, dwustronnie rozkładowe mieszkanie z balkonem typu loggia. Nieruchomość usytuowana jest na III piętrze w niskim bloku. Lokalizacja: ...

Powierzchnia
60,60 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 280,53 zł
cena 320 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Zazamcze

Włocławek, Zazamcze
mieszkanie na sprzedaż

TWM-MS-401

Urokliwe mieszkanie na drugim piętrze w niskim bloku. Kameralna okolica, osiedle Zazamcze we Włocławku. Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe  mieszkanie z balkonem, dwustronne. Mieszkanie tylko do odświeżenia, dostępne natychmiast ...

Powierzchnia
53,39 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 038,40 zł
cena 269 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Zazamcze