67
ofert
Barbara Jetz-Greger

Pośrednik

Licencja: 24539

bjgreger.nieruchomosci@twojemetry.pl

665 335 138

zostaw wiadomość
2 471,31 zł/m2 cena: 1 290 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Unikat! Lokal usługowo-handlowy z ogromnym wachlarzem możliwości pod inwestycje.
To właśnie miejsce na Twoją firmę!


Krótko:

Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu w pełni funkcjonalny lokal. Zachęca on potencjałem inwestycyjnym, pozwalającym na stworzeniu miejsca pełnego inspiracji i pasji. Z gwarancją możliwości adaptacji wnętrza pod indywidualne wizje oraz potrzeby. Lokalizacja: Włocławek, woj. kujawsko-pomorskie.

Niepowtarzalna szansa, aby wcielić w życie swoje plany. Budynek ten jest nie tylko miejscem przeznaczonym do pracy, ale również jest to lokal, który dzięki swoim atutom będzie praktyczny i dostosowany do rytmu dnia przedsiębiorstwa. Szukasz lokalu z dużym parkingiem, z otwartym miejscem na biuro i z połączeniami komunikacyjnymi ? Ta oferta nieruchomości spełnia wyszczególnione wymagania,  oraz posiada możliwość dostosowania jej pod indywidualne potrzeby. Teraz jest odpowiedni czas, aby zacząć, a to jest właśnie odpowiednie miejsce, by wcielić ten plan w życie.


Ważne aspekty:

 • Nieruchomość ta posiada szeroki wachlarz możliwości i potencjału do wykorzystania.
 • Główne pomieszczenie zapewnia miejsce, które jest idealne pod aranżację np. na open office. Potencjał ten zostanie zrealizowany przy minimalnym wkładzie finansowym, który obejmowałby wyłącznie aranżację biurową oraz niezbędne do tego wyposażenie.
 • Płynne przejście do dalszych pomieszczeń tworzy możliwość zagospodarowania również jako salę konferencyjną, otwartą kuchnię z jadalnią oraz strefę relaksu i odpoczynku. 
 • Obecność niezbędnych pomieszczeń sanitarnych oraz gospodarczych sprawia, że funkcjonalność tego obiektu jest na wysokim poziomie.
 • Każde z pomieszczeń posiada osobne, niekiedy dyskretne wejścia z korytarzy. Połączenia między nimi tworzą mapę dobrze zorganizowanych i szybkich przejść. Tego typu rozwiązania spełniają swoją rolę w trakcie codziennego użytkowania lokalu.  
Opis nieruchomości:
Powierzchnia działki
3324 m(tereny przemysłowe i zurbanizowane).
Powierzchnia zabudowy466 m2
Powierzchnia użytkowa: 399 m2
Kubatura 2320 m2
Wysokość pomieszczeń: 3,60 m.
Budynek wybudowany w 1969 r. technologią tradycyjną murowaną o fundamentach i stropach betonowych, dach pokryty papą termozgrzewalną.
Stan techniczny: bardzo dobry, obiekt nie wymaga wkładu finansowego. 
Lokal posiada dwie kondygnacje: parter oraz piwnicę.
Lokalizacja: obrzeża osiedla Kazimierza Wielkiego, Włocławek, woj. kujawsko-pomorskie.
Teren, na którym położona jest nieruchomość nie ma urządzonego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowanie przestrzennego, są to obszary przemysłowe.
Cena: 1 290 000 zł.    


W skład nieruchomości wchodzi:
Parter składa się łącznie z 16 pomieszczeń:
10 pomieszczeń:
(zamykany schowek przy wejściu głównym 5,73 m2., duża sala 201,24 m2., dwa pomieszczenia gastronomiczne ze zmywalnią 8,77 m2 oraz 6,90 m2, pomieszczenie gastronomiczne 37,14 m2 , pokój 8,40 m2, schowek 5,16 m2, chłodnia spożywcza 19,22 m2, winda towarowa 3,15 m2, pokój 7,34 m2).
3 pomieszczenia sanitarne: (toaleta z trzema osobnymi WC 14,28 m2, toaleta z WC 2,23 m2, łazienka z pralnią 6,25 m2).
3 korytarze: (wejściowy korytarz z wiatrołapem 22,91 m2 i dwa pozostałe 4,24 m2, 13,04 m2).
Piwnica: składa się z 11 pomieszczeń połączonych korytarzem, w skład których wchodzi m.in. pomieszczenie z dostępem do windy towarowej oraz kotłownia. 


Media:
Sieć eklektyczna, wodociągowa, kanalizacyjna. Podgrzanie wody MPC, ogrzewanie MPC oraz klimatyzatorem przemysłowym.

Miejsce idealne pod takie działalności jak :  
 • Główna siedziba czy oddział firmy. Główne pomieszczenie idealnie wpasowuje się w wizję open office, w którym pracownicy czują się częścią zespołu oraz lepiej budują swoje relacje interpersonalne. Takie rozwiązanie sprawdzi się dla każdego przedsiębiorstwa, propozycjami są np.: firmy zajmujące się testowaniem oprogramowania, gier i wszelkich systemów IT; przedsiębiorstwa z zakresu działania w marketingu, sprzedaży, reklam, usług internetowych i telekomunikacyjnych; firmy zajmujące się badaniem potrzeb rynkowych, wszelką analityką oraz tworzeniem baz danych.
 • Szkolenia, kursy, udoskonalanie umiejętności zawodowych. Wykorzystując możliwość samej pracy warto pamiętać o ciągłym zdobywaniu nowej oraz aktualnej wiedzy. Nieruchomość ta wpasowuje się idealnie w wyobrażenie centrum szkoleniowego. Posiadając salę główną, dodatkowe pomieszczenia sanitarne, gospodarcze oraz więcej niż jedno wejście, zapewnia komfort oraz przestrzeń dla osób chcących otworzyć tutaj miejsce szkoleniowe dla firm i nie tylko. 
 • Gabinety, centra specjalistyczne. Medycyna jako dziedzina również jest w ciągłym rozwoju, co też kreuje stały popyt na gabinety lekarskie, zabiegowe, konsultacyjne bądź tak jak wyżej, szkoleniowe oraz kongresowe. Wszechstronność wnętrza oraz prosty dojazd pozwala zapewnić bezproblemową drogę dla mieszkańców Włocławka jak i tych, którzy przyjadą w te okolicę pierwszy raz.
 • Biura i pomieszczenia inwestycyjne. Każdy lokal zyskuje na wartości, gdy potrafi być wszechstronny i dostosowany do różnych wymagań. W tym miejscu jest przestrzeń nie tylko dla jednej branży, ale również dla każdej innej potrzebującej miejsca do rozwoju. Głównie dlatego, że jedną z wielu opcji zagospodarowania przestrzeni jest wewnętrzny podział na mniejsze pomieszczenia, które byłyby dochodową inwestycją na długi czas.
 • Spojrzenie w przyszłość. Obecna rzeczywistość wymaga od firm i przedsiębiorców ciągłej zmiany, rozwoju oraz bycia gotowym na każdą zmianę, chociażby takich niezależnych od sytuacji na rynku. Lokal ten zdecydowanie może być wykorzystany na wiele sposobów, wszystko zależy od potrzeb, wymagań i osobistych preferencji. Z pewnością każdy z planów oraz pomysłów będzie mógł wejść w życie, a budynek dzięki dobremu stanu technicznemu będzie się wzorowo sprawował. 
 • Kontynuacja historii, czyli prowadzenie szeroko pojętej gastronomii. Restauracje, kawiarnie, cukiernie i inne lokale budzące na nowo miłość do kuchni polskiej jak i zagranicznej. Związane z tematyką szkolenia np. intuicyjne jedzenie, podstawy kuchni polskiej, kursy na zdobycie tytułu Sushi master wraz z zajęciami. Dodatkowo organizowanie okoliczności tych wyjątkowych i za mało celebrowanych typu urodziny, jubileusze, wesela. Lokal sprawdzi się również do celebracji ważnych wydarzeń nie tylko rodzinnych, ale również firmowych, tj. zakończeń ważnych projektów, spotkań integracyjnych, uroczysty obiadów z powodu awansów.
 • Istnieje dodatkowa opcja, zakupu profesjonalnego wyposażenia gastronomicznego takiego jak: (piec konwekcyjny elektryczny, piec konwekcyjny UNOX, kuchnia gazowa- ośmiopalnikowa, frytownica dwukomorowa, patelnia elektryczno- żeliwna, stoły ze stali nierdzewnej, maszyna do mielenia mięsa, zmywarka, taborek gazowy, pieniek do mięsa, krajalnica, komora chłodnicza, zamrażarka, szafa chłodnicza).
Dla kogo?
Obiekt przeznaczony dla osób zamierzających prowadzić działalność gospodarczą o szerokim wachlarzu konsorcjum handlowym, usługowym bądź osób chcących wybudować miejsce pełnego inspiracji, którego nie ma jeszcze na terenie Włocławka. Miejsce dla inwestycji, która z pewnością będzie mogła się rozwijać i gwarantować zysk w przyszłości. 


Dodatkowe informacje:
 • Sąsiedztwo stanowią nieruchomości gruntowe zabudowane budynkami przemysłowymi oraz grunty niezabudowane.
 • W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się lokale usługowo-handlowe, takie jak.: siedziby firm, biura, hurtownie, sklepy specjalistyczne, zakład usług remontowo-montażowych, zakłady produkcyjne, magazyny.
Atuty nieruchomości: 
 • Dogodna lokalizacja. Blisko drogi publicznej prowadzącej do miasta z bezpośrednim połączeniem do drogi krajowej nr 62.
 • Potencjał oraz możliwości aranżacyjne obiektu. Lokal jest z ogromnym potencjałem i możliwością aranżacji wnętrza pod dowolną wizję.
 • Bardzo dobry stan techniczny budynku. Dzięki temu, że obiekt jest nie wymaga remontu ani dodatkowego nakładu finansowego. 
 • Jest to szansa na realizację inwestycji jak i na przełom w rozwoju przedsiębiorstwa. W tym budynku od zaraz można zacząć budować przyszłość swoją oraz pracowników. 
   
Atuty lokalizacji:
 • Obiekt znajduje się w obszarze dużego natężenia ruchu, 1 km od drogi krajowej nr 62.
 • Nieruchomość zlokalizowana w odległości 4.3 km do Placu Wolności, centralnego punktu we Włocławku.
 • W bliskim sąsiedztwie znajduje się Port Przy Tamie oraz historyczna Zapora na Wiśle, która jest jednym z najciekawszych atrakcji turystycznych we Włocławku.
 • Dzięki przemyślanej rozbudowie dróg, z tej nieruchomości z łatwością można dojechać do Gostyńsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego. Odległość do parku zajmuje tylko 3 km, co pozwala cieszyć się pieszymi wędrówkami w otoczeniu wspaniałej natury Kujaw i Pomorza.
 • Włocławski Park Linowy znajdujący się 3.6 km od nieruchomości, jest również jedną z ciekawszych atrakcji. Regularnie organizowane są tam imprezy integracyjne, ogniska oraz przejazdy quadem, z których można korzystać przez prawie cały rok.
Włocławek jest trzecim pod względem wielkości miastem województwa kujawsko-pomorskiego. Jest to historyczna stolica ziemi kujawskiej, autonomiczny ośrodek administracyjny i siedziba władz powiatu. Przez miasto przebiega szereg ważnych arterii transportowych, co czyni go kluczowym węzłem komunikacyjnym na drodze pomiędzy Warszawą a Bydgoszczą. Włocławek wyróżnia się szybkim tempem modernizacji i rozwoju.

Dlaczego warto inwestować we Włocławku?
Jeśli planujesz inwestować, Włocławek będzie trafnym wyborem, gdyż:
 • znajduje się w strategicznym punkcie, pomiędzy Warszawą (136 km) a Bydgoszczą (79 km);
 • ciągle się modernizuje i rozwija oraz posiada autonomiczne zaplecze infrastrukturalne;
 • część dzielnic miasta ma wyraźny charakter mieszkaniowy, co zapewnia stały popyt na wynajem długoterminowy;
 • nieruchomości są uważane za jeden z najpopularniejszych i najpewniejszych sposobów na ulokowanie kapitału;
 • ceny nieruchomości we Włocławku są wystarczająco przystępne;
 • ze względu na charakterystykę Włocławka jak i dużą ilość młodych dorosłych osób, ewentualne miejsce pracy cieszyłoby się wielkim zainteresowaniem oraz nowi pracownicy, często świeżo po studiach, z zapałem zaczynaliby swoją karierę zawodową.

Jak z komunikacją?
Odległość z budynku do najbliższego przystanku miejskich autobusów to 400 m a średnia częstotliwość ich kursowania to około 25 minut. Dojazd do obiektu drogą asfaltową, która bezpośrednio łączy się z drogą krajową nr 62.


Jak z parkingiem?
Istnieje wiele miejsc parkingowych na terenie bezpośrednio za budynkiem oraz w jego bliskiej okolicy.


Kontakt bezpośredni do agenta prowadzącego:
Barbara Jetz-Greger
☎️nr tel. 665 335 138
☎️nr biurowy: 54 426 90 10

Nasi eksperci kredytowi pomagają bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej nieruchomości. Posiadamy oferty wszystkich banków.

Przed każdą prezentacją niezbędne jest uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego, które odbywa się poprzez zawarcie niezobowiązującej umowy pośrednictwa. Rejestrowane dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie w ramach świadczonych usług. Dane dotyczące nieruchomości zostały podane przez właściciela nieruchomości lub zostały wpisane na podstawie dokumentacji przedstawionej przez właściciela. Jednocześnie nie bierzemy odpowiedzialności za ich prawidłowość, kompletność i aktualność. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Barbara Jetz-Greger licencja nr. 24539.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty TWM-BS-1071
Powierzchnia 521,99 m²
Powierzchnia użytkowa 399,00 m²
Rodzaj obiektu restauracja
Rodzaj budynku biurowo-usługowy
Opłaty wg liczników CO, prąd, woda
Liczba pięter w budynku 1
Stan lokalu bardzo dobry
Stan prawny Współwłasność
Okna PCV
Rok budowy 1969
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Gaz brak
Woda tak
Dojazd ASFALTOWA
Otoczenie działki zabudowane
Ogrzewanie C.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
Odległość do komunikacji publicznej [m] 240 m
Usytuowanie dwustronne
Możliwość parkowania tak
Własny parking tak
Położenie lokalu ruchliwa ulica
Wejście od ulicy
Podłogi płytki PCV
Klimatyzacja tak

Dane:

PLN
%

Wynik:

PLN
pierwsza rata
ostatnia rata
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
%
PLN
PLN
PLN

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Napisz do nas

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Trwa wysyłanie...

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z tej strony bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

rozumiem